خانه برنامه کاربردی
امضا

امضا

بستر هویت هوشمند

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۳۰۰
سازنده روی خط مدیا
نسخه۰.۰.۱۱
حجم۲۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۸/۰۹/۲۶
‏‏امضا- بستر هویت هوشمند
‏اپلیکیشنامضایک بستر چند منظوره و توزیع شده برای هویت هوشمند دیجیتال و راهکار ایمن محافظت از حساب های شخصی برای مصرف کنندگان است .
‏امضابه شما کمک می کند با افزودن یک لایه امنیتی بیشتر ، از حساب خود در مقابل هکرها و خرابکاران محافظت کنید.
‏استفاده از خدمات یک بار رمز OTP ، ورود دو مرحله ای ، پیام های کنترل شده و احراز های طبقه بندی شده ، به شما احساس امنیت بیشتر خواهد داد .


‏چراامضابهترین برنامه تأیید اعتبار چند عاملی است:
‏-  پشتیبان گیری در ابرهای ایمن: 
‏ آیا دستگاه خود را گم کرده اید و از همه حساب های خود قفل شده اید؟ بسترامضااز پشتیبان گیری رمزگذاری شده با ابر ایمن استفاده می کند ، بنابراین دیگر هرگز دسترسی به  توکن ها و رمز های خود را از دست نخواهید داد. ما از جدیدترین الگوریتم رمزنگاری برای محافظت از اطلاعات شما استفاده می کنیم.

‏-  همگام سازی چند دستگاهی: 
‏ آیا با تعویض موبایل دوباره کدهای QR خود را اسکن می کنید تا آنها را به تبلت و تلفن هوشمند خود اضافه کنید؟ باامضامی توانید به سادگی دستگاه های مختلف را به حساب خود اضافه کنید و همه توکن ها شما به طور خودکار همگام سازی می شوند.

‏-  آفلاین: 
‏ هنوز منتظر رسیدن پیامک هستید؟ آیا مرتباً مسافرت می کنید و دسترسی به شبکه اینترنت و آنتن خط تلفن خود را از دست می دهید؟ اپلیکیشنامضا،  توکن های شما را بصورت آفلاین بر روی دستگاه اندروید شما تولید می کند ، از این طریق می توانید حتی در حالت بدون سیم کارت و اینترنت ، به طور ایمن تأیید کنید.
‏‏رفع مشکل کلید برنامه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟