خانه برنامه آموزشی
تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۴.۸
تعداد نظرات۱۴
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده Visual App
‏‏بهترین برنامه برای یادگیری گرامر انگلیسی از سازندگان Visual Vocabulary App
‏این برنامه بیش از ۱۰۰ موضوع گرامری را تحت پوشش قرار می دهد، با استفاده از توصیحات ساده، تعداد زیادی مثال و تصاویر رنگی. تمام موضوعات گرامری رایگان در دسترس هستند. این برنامه برای افراد تازه کار و متوسط در زبان انگلیسی عالیست.
‏بیش از ۲۰۰۰ سوال گرامری به تدریج مهارت های شما را تقویت می کنند. بعد تکمیل آزمون زبان انگلیسیتون خواهید دید که در کدام قسمت های گرامر انگلیسی خوب هستید و در کدام به تمرین بیشتری نیاز دارید. برنامه ی ما بهترین روش خواندن زبان انگلیسی است. طراحی رضایت بخش و رابط کاربری واضح، ازمایش کردن مهارت های دستور زبان رو برای شما آسان می کنند.
‏این برنامه به شما در یادگیری ساختار انگلیسی کمک می کند، چه یک زبان آموز زبان انگلیسی باشید چه کسی که زبان مادری او انگلیسی است. با تقویت گرامرتون، نوشتن و صحبت کردنتون، هر دو تقویت می شوند.
‏ازمون های ورودی به داشتن دانش گسترده ای از انگلیسی نیاز دارند. این برنامه برای تقویت مهارت های لازم برای آزمون هایی مثل : CAT, IELTS, TOEFL, GRE, GMAT, MAT, XAT, NMAT, SNAP, SAT, SSC, CGL, bank PO, CET, GATE, IAS, IBPS, IES, UPSC, JKSSB, PTE, DU JAT, TOEIC, NIFT, JBPS و CFE می تواند کمک کننده باشد.
‏شما می توانید تمام دروس گرامری را به صورت گروهی، بر اساس نوعشون مثل : اسم ها، ضمایر و ضمایر مالکیت، صفت ها و قید ها، زمان های افعال حال، زمان های افعال گذشته، حال کامل، حالت های افعال آینده، افعال کیفیتی (modal verbs)، جملات شرطی، الگوهای جمله سازی، سوالات، افعال، reported speech، عبارت های وابسته (relative clauses)، کلمات ربط، حالت های افعال مجهول، کماتی که باهم به کار می روند، ساختمان کلمات و انگلیسی محاوره ای، مطالعه کنید.
‏یک برنامه دانلود کنید و چند تا ببرید! تمرین، تجزیه و تحلیل اطلاعات و اطلاعات جالب.
‏مشخصات :
‏- بیش از ۱۰۰ موضوع گرامر
‏- بیش از ۲۰۰۰ تمرین انگلیسی
‏- ۲۰ سوال گرامری در هر آزمون
‏- توضیحات روان
‏- تصاویر رنگی
‏- نمره ی کل و تجزیه و تحلیل میزان پیشرفت
‏- طراحی زیبا
‏- به اتصال به اینترنت نیازی ندارد
‏مطالب موجود در English Grammer app :
‏- اسم ها
‏- ضمایر و ضمایر مالکیت
‏- حروف اضافه
‏- صفت ها و قیدها
‏- زمان های افعال حال
‏- زمان های افعال گذشته
‏- حالات افعال آینده
‏- Modal verbs
‏- جملات شرطی
‏- الگوهای جمله سازی
‏- سوالات
‏- افعال
‏- Reported speech
‏- Relative clauses
‏- کلمات ربط
‏- حالت های افعال مجهول
‏- کلماتی که باهم به کار می روند
‏- ساختمان کلمات
‏- انگلیسی محاوره ای
This release includes:
- bug fixes
- speed and performance improvement
- menu updates
- dark mode
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟