خانه برنامه ابزارهای کاربردی
ESET Stagefright Detector

ESET Stagefright Detector

تعداد دانلود۱ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۵
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده ESET
‏‏این یک برنامه رایگان است که برای تشخیص آسیب پذیری بالقوه صحنه مبارزه و صحنه مبارزه ۲.۰ در دستگاه شما طراحی شده است با این حال آسیب پذیری را حذف یا تعمیر نمی کند
‏برنامه رایگان را دانلود کنید و مطمئن شوید که دستگاه شما آسیب پذیر است اگر نتیجه مثبت باشد توصیه می کنیم مراحل زیر را در مقاله سایت WeLiveSecurity.com انجام دهید :
‏http://www.welivesecurity.com/2015/08/14/still-vulnerable-stagefright-get-android-device-checked/
‏درباره برنامه استیج فرایت
‏آسیب پذیری استیج فرایت که اخیرا افشا شده است اجازه می دهد تا مهاجم از راه دور یک کد دلخواه را اجرا کند و بیشتر اطلاعات گوشی های شما را فقط با ارسال یک ام ام اس خاص (سرویس پیام رسانی چندرسانه ای) یا تهیه چنین یک فایل چندرسانه ای با استفاده از یک وب سایت آسیب دیده بخواند. کدهای مخرب حتی بدون باز کردن ام ام اس مخرب بر روی دستگاه شما شروع به کار می کنند.
‏نصیحت مفید
‏• اطمینان حاصل کنید که به روز رسانی خودکار در دستگاه اندروید شما فعال است
‏• مسدود کردن ام ام اس از فرستندگان ناشناخته
‏• بازیابی اتوماتیک ام ام اس در تنظیم پیام را غیرفعال کنید
‏• از یک مرورگر استفاده کنید که برای استیج فریگت آسیب پذیر نیست (به عنوان مثال فایر فاکس ۳۸)
‏بیشتر بدانید
‏در مورد آسیب پذیری اندروید در مورد شناخت پایه ای اس ای تی بیشتر بدانید : http://support.eset.com/kb3751
‏‏* در حال حاضر آسیب پذیری استیج فریگت را شناسایی میکند و اجازه می دهد تا مهاجمان رمزگذاری نرم افزارهای مخرب را به یک فایل صوتی ام پی ۳ یا ام پی ۴ کنند و به طور بالقوه دستگاه شما را آلوده کند
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟