استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۳.۵۳.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۲۵
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده Etsy, Inc
‏‏فروش در Etsy، برنامه ما فقط برای فروشندگان، به شما اجازه می دهد تا به راحتی کسب و کار خود را بر روی بروید. پاسخ به مشتریان، آمار فروشگاه خود را مشاهده کنید و سفارشات خود را مدیریت کنید.
‏فروش در Etsy را آسان می کند به:
‏- ذخیره زمان با Snippets: انتظار در خط در دفتر پست؟ ویژگی Snippets به شما اجازه می دهد تا به سرعت پاسخ خود را به مشتریان با صرفه جویی در واکنش های مکرر خود را.
‏- دریافت کل تصویر: نگه داشتن زبانه در نظرات، بازدید، سفارشات، مورد علاقه های شما و تاریخ فروش است.
‏- اطلاع دهید: 'Cha-ching!' پیدا کردن زمانی که کسی یک آیتم را خریداری می کند، شما یک Convo جدید یا مورد علاقه خود را به فروشگاه یا اقلام خود می فرستید. (اطلاعیه های خود را در تنظیمات سفارشی کنید).
‏- مدیریت سفارشات خود: دسترسی به سفارشات باز و تکمیل شده، اقلام تجدید از سفارشات فروخته شده، علامت گذاری به عنوان حمل، اضافه کردن یادداشت خصوصی و ارسال اطلاعیه های حمل و نقل، بنابراین خریداران می دانند زمانی که اقلام در راه هستند.
‏- دسترسی به لیست های خود: ایجاد، ویرایش، اصلاح و انتشار لیست ها به طور مستقیم از برنامه. از دوربین خود برای آپلود عکس ها و ایجاد یک لیست در محل استفاده کنید. بخش های دسترسی به فروشگاه و تغییرات اقلام برای ویرایش سریع. آیتم های با ضربه زدن را فعال و غیرفعال کنید. چه کسی می دانست که گوشی شما می تواند همه کارها را انجام دهد.
‏برای استفاده از این برنامه باید یک فروشگاه Etsy داشته باشید. در www.etsy.com/sell شروع به کار کنید.
‏‏ما هر دو هفته به روز رسانی در Etsy برنامه به روز رسانی به حداکثر رساندن عملکرد. هدف ما این است که به شما کمک کنیم فروشگاه خود را به طور موثر مدیریت کنید.

‏ چه خبر:
‏ - رفع اشکال

‏ دوست داشتن etsy؟ به اشتراک گذاشتن عشق با دادن یک بررسی در فروشگاه Play!

‏ داشتن مسائل؟ بازدید https://www.etsy.com/help/contact؟ref=Appstore

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده