استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها تفننی
Evil Granny & Kids Horror Game

Evil Granny & Kids Horror Game

نصب در حال دریافت
نسخه۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۷
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۵۳ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Naldo
‏‏برای بهترین بازی ترسناک 2019، این بازی ترسناک ترسناک مادربزرگ بهترین بازی خالی از سکنه Hospital با سطوح بازی جالب و یک بازی عجیب فرار از بیمارستان است. اگر می خواهید در بازی های ترسناک ترسناک موفق باشید، از بیمارستان خالی از سکنه 3 بعدی فرار کنید!
‏در این بازی ترسناک ترسناک مادربزرگ، یک ماموریت عجیب فرار از بیمارستان دارید. در این بازی بیمارستان عجیب دو طبقه است. در بازی ترسناک مادربزرگ یا بیمارستان عجیب و غریب ترسناک، طبقه اول مخصوص اتاق های نگهبانی است. وقتی در بازی ترسناک بیمارستان مادربزرگ از پله های خالی طبقه اول بیمارستان مادربزرگ ترسناک بالا می روید، احساس می کنید که در بیمارستان مادربزرگ ترسناک ثروتمند تنها نیستید. در این بازی ترسناک granny 2019، احساس می کنید که یک مادربزرگ ترسناک یا مادربزرگ ترسناک به عنوان روح در بازی مرموز وجود دارد. برای ایمن بودن، از اینکه مادربزرگ صدای شما را بشنود اجتناب کنید. اکنون اینجا یک بیمارستان مادربزرگ است و شما ماموریت فرار از بیمارستان مادربزرگ را دارید.
‏این بیمارستان ترسناک مادربزرگ درهایی برای فرار از بازی ترسناک دارد. یکی از درهای فرار مرموز ترسناک ورودی اصلی بیمارستان ثروتمند و دومی حیاط بازی مادربزرگ ترسناک ثروتمند است. اما درهای این بیمارستان ثروتمند قفل است. برای فرار از بیمارستان خالی از سکنه، باید کلیدهای درب مادربزرگ ترسناک ثروتمند را پیدا کنید. برای این، روشن سخت ترسناک پدر بزرگ سطح بیمارستان عجیب و غریب. در این هنگام اگر مورد حمله مادربزرگ ترسناک بیمارستان قرار بگیرید، این بازی ترسناک مادربزرگ را از دست خواهید داد.
‏از آنجایی که بیمارستان در بازی بیمارستان مادربزرگ ثروتمند 2019 شامل اتاق‌های زیادی یا تله‌های عجیب و غریب بیمارستانی پنهان است، اولین سطح ترسناک بازی مادربزرگ بیمارستان برای فرار از ترس نهایی این است که کشوی بیمارستان پدربزرگ ترسناک ترسناک را پیدا کنید که دارای کلیدهای امن بیمارستان بزرگ مادربزرگ ترسناک است. گاوصندوق که دارای کد درب برای فرار از بیمارستان است. اگر در سطح اول بازی ترسناک فرار ترسناک مادربزرگ موفق باشید، همانطور که پیش می روید، اسرار بیمارستان مادربزرگ ترسناک بر روی شما فاش می شود، اکنون در بازی ترسناک بیمارستان خالی از سکنه باید گاوصندوق بیمارستان پدربزرگ جن زده را در بازی فرار از بیمارستان ترسناک پدربزرگ باز کنید و دریافت کنید. بابابزرگ ترسناک کد درب بیمارستان عجیب و غریب و اجازه ندهید که پدربزرگ یا مادربزرگ ثروتمند ترسناک متوجه شما شود.
‏ویژگی های بازی ترسناک Evil Granny & Kids:
‏• بازی های ترسناک ترسناک ترسناک یا فضای بازی های ترسناک مادربزرگ.
‏• پازل های مختلف فرار از اتاق.
‏• خانه ای به نام مادربزرگ باربی صداهای زیادی دارد.
‏• دارای موسیقی ترسناک مادربزرگ ترسناک است.
‏• حالت تاریک برای احساس وحشت در بازی ترسناک واقعی .
‏• بازی ترسناک مادربزرگ واقعی.
‏برای لذت بردن از بازی های فرار ماجراجویی ترسناک یا بازی ترسناک فرار مادربزرگ که شامل بازی مادربزرگ ترسناک یا مادربزرگ پیر است، این بازی ترسناک مادربزرگ ترسناک بهترین بازی ترسناک ننه جان است و بیمارستان عجیبی دارد. ماجراجویی دیوانه در بازی ترسناک 2019 که در آن گرا بیمارستان ndpa وحشت را در تمام بدن شما به ارمغان می آورد. بازی های فرار ماجراجویی ترسناک یا بازی ترسناک 2019 بازی ترسناک مادربزرگ حاوی تبلیغات است. بازی‌های ترسناک مادربزرگ دارای مد بازی‌های دیوانه ترسناک و مادربزرگ ترسناک با کیفیت بالا هستند. با فرار از بیمارستان مادربزرگ، در بازی ترسناک فرار ترسناک مادربزرگ به قهرمان بازی دنیای ترسناک مادربزرگ تبدیل شوید.
‏‏رفع مشکل تبلیغات

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید