استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه آموزشی
ازمون برای تو (بهترین نرم افزار آزمون انگلیسی)

ازمون برای تو (بهترین نرم افزار آزمون انگلیسی)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۵
آخرین بروزرسانی۱۳۹۳/۰۱/۰۳
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده محمدرضا یزدانی نژاد
‏بهترین نرم افزار آزمون لغات انگلیسی (بنا به نظرات کاربران )
‏توجه این نرم افزار در واقع تکمیل کننده نرم افزار{ انگلیسی برای تو نسخه 1} است برای یادگیری لغات و مکالمات و گرامر و املای لغات و تلفظ و مکالمات روزمره و اصطلاحات انگلیسی و .... به نرم افزار{ انگلیسی برای تو نسخه 1 }مراجعه کنید (برنامه در صف انتشار قرار دارد به زودی منتشر میشود ) و برای تست آموخته ای خود از این نرم افزار استفاده کنید
‏ مژده مژده
‏(برای قدردانی از حمایت های شما نرم افزار رایگان عرصه شد.)
‏لطفا با دادن 5 ستاره از ما حمایت کنید
‏اینم فیلم نرم افزار انگلیسی برای تو نسخه 1 و این نرم افزار همون طور که گفتم این دو تا مکمل یکدیگر اند
‏روی من کلیک کن
‏امروزه زبان انگلیسی به یک پل ارتباطی گفتاری میان مردم دنیا با یکدیگر و به عبارتی زبان بین المللی و اول جهان مبدل گشته است و تمامی افراد برای پیشرفت در هر زمینه ای مستلزم تسلط بر این زبان زنده و پویای دنیا هستند . تمامی افراد در کشور عزیزمان برای یادگیری این زبان در اولین گام پای به موسسات و مراکز آموزشی می گذارند تا با شبیه سازی محیطی انگلیسی زبان از چندین و چند دانش آموزش یکدیگر را در چنین محیطی قرار داده و بر اثر تکرار و تمرین در طول زمان مهارت سخن گفتن را به تدریج فرا گیرند . این پدیده که در حدود یک یا چند سال و با صرف هزینه و زمان بسیار زیادی به طول می انجامد که در قیاس با راههای نوین امروزی دیگر امری مقرون به صرفه در دنیای بسیار پرمشعله امروزی از دیدگاه بسیاری افراد به نظر نمی رسد.
‏کمک گرفتن از پیشرفت های علم نرم افزار و بهره گیری از قابلیت های رایانه یکی از مدرن ترین شیوه هاییست که برای آموزش زبان مخصوصا زبان انگلیسی در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا مورد استفاده قرار می گیرد .
‏خصوصیات نرم افزار :
‏شامل بیش از 800 لغت
‏داری دو آزمون :1- حدس کلمه 2- حدس تصویر
‏داری لیست کل لغات
‏محیطی کاملا جذاب
‏قابلیت انتقال به کارت sd به صورت کامل بعد از انتقال حجم نرم افزار 500 کیلوبایت میشود
‏و.............. که خودتا باید کشفش کنید
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏اصلاح غلط های املایی
‏تغییر ظاهر برنامه

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی