خانه برنامه کاربردی
دستیار های صوتی

دستیار های صوتی

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده APH
‏‏اگر میخواهید زندگی مدرن و پیشرفته ایی داشته باشید و از دستیار صوتی به حرفه ای ترین شکل ممکن استفاده کنید این برنامه را دانلود کنید!!
‏اگر شما استفاده از دستیار صوتی را به صورت حرفه ایی تجربه نکرده اید این نوید را به شما میدهیم که از این به بعد میتوانید به صورت یک حرفه ایی زندگی کنید.از این پس دستیار صوتی شما قرارهایتان را تنظیم میکند،از ترافیک و آب و هوا شما را مطلع میکند،اخبار جدید را برای شما میگوید،بهترین مسیر را برای رسیدن به مقصد پیشنهاد میدهد،برنامه هایتان را یاد آوری میکند،شما را سرگرم میکند و ... . همه این کار ها با استفاده از فرمان های صوتی.
‏پس از انتشار اولین دستیار صوتی یعنی سیری (Siri) توسط شرکت Appleکمپانی های بزرگ دیگر هم به این فکر افتادند تا با انتشار دستیار های صوتی دیگر از رقیب خود عقب نیفتند.اینگونه بود که گوگل ناو (GoogleNow) توسط شرکت Google و کورتانا (Cortana) توسط Microsoft به بازار ها ارائه شدند تا تمامی پلتفرم ها دستیار صوتی داشته باشند.
‏منتظر آپدیت های بعدی با دستورات بیشتر باشید .....
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۱,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟