En
حجم:۱۶.۱ مگابایت
نسخه: ۱.۰(۱۳۹۳/۱۰/۱۰)
کتاب
۴.۵
۴
۲۰۰
دانلود
۲ روز
ماورای علم #1
ماورای علم #2
ماورای علم #3
ماورای علم #4
ماورای علم #5

   توضیحات

‏‏هدف از طراحی وایجاد این برنامه ترویج و یا تایید خرافه نیست، اگرچه دعا وطلسم را نمی توان خرافه دانست و پیوند آن با تاریخ زیست بشر انکارناپذیر است.
‏شاید شما هم علاقه مند باشید که اعمال شگفت انگیزی را با طلسم و جادو انجام بدهید و کتابها یا برنامه هایی هم در این زمینه خوانده اید ولی نتوانسته اید نتیجه ای بگیرید این میتواند به چند دلیل باشد که از نظر ما این دو دلیل از همه مهمتر می باشد یکی اینکه در اکثر این آموزشها به مواردی از قبیل پوست آهو , لوح های طلا و ... احتیاج است که مطمئنا فراهم آوردن همچین وسایلی برای اکثر مردم مقدور نمیباشد.
‏و دوم اینکه اکثر این آموزش ها بدون توجه به قواعد خواص این علوم صورت میگیرد که مطمئناً بدون یادگیری قواعد خواص آن به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید.
‏در این برنامه علاوه بر اینکه آموزشهای کاملاً عملی همراه با مثال آمده تا شما را در انجام این امور توانا سازد طلسمها ایی را از کتب معتبر مختلفی که از استادان این علوم بزرگ و پیچیده میباشند مانند عالم بزرگ میر داماد کبیر و همچنین یک نسخه دستی که اسکن بعضی از صفحه های آن در برنامه موجود می باشد جمع آوری و گلچین شده که به مواد اولیه ای که به سختی به دست می آیند احتیاجی ندارد.
‏ما تمامی سعی خود را انجام داده ایم تا آموزشی واقعی برای عملی شدن طلسم ها انجام دهیم نه صرفاً نوشتن یک سری نمادها و علائم بی معنا.
‏حجم بالای برنامه به دلیل اسکن عکس ها بوده است که می توانستیم از کیفیت آن ها بکاهیم اما کیفیت حرف اول را می زند مخصوصاً در این برنامه که باید نمادها کاملا مشخص باشند.
‏ویژگیها :
‏1- امکان زوم کردن بر روی متن ها برای راحتی کار کاربران قرار داده شده است.
‏2- مطالب کاملاً تفکیک شده است.
‏3- بیشترین دقت برای رعایت نگارش علائم (مانند ً ٍ ٌ ) به کار رفته است تا با بالاترین درجه اطمینان طلسم ها را انجام دهید.
‏4- طلسم ها و دعاهایی که در اسکن نسخه دستی آمده است برای راحتی کار کاملاً به زبان ساده بیان شده است.
‏5- دارای قسمت احضارموکل و جن می باشد.(در این نسخه فقط یک مورد)
‏در صورتی که برنامه با استقبال کاربران عزیز روبرو شود در آپدیت بعدی تمامی نسخه دستی و روشهای دیگر احضار جن و موکل قرار خواهد گرفت.
‏این برنامه بر روی گوشی های Htc one V , Galaxy tab 3 , Galaxy Ace 2 , Galaxy S2 , Galaxy S3 , Galaxy S4 نصب ، آزمایش شده وهیچگونه مشکلی نداشته است.
  
۴
  
۴.۵
mohammad rt
۱۳۹۳/۱۰/۱۱
من خودم به این چیزا اعتقاد ندارم ولی مطالبی که تو این برنامه نوشته انگار واقعا طلسم نه دعا و...
  
Still love u
۱۳۹۴/۰۲/۲۱
age beruz resani konid va dar morede chizhaye bishtari bezarid mamnun misham
  
DAVINA
۱۳۹۴/۰۲/۱۶
kam bood,bazam bezarid lotfan