خانه برنامه کاربردی
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۳۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده غزاله محمودیه
‏‏اپلیکیشن دوران با هدف اطلاع رسانی در خصوص تاریخ برگزاری نمایشگاه ها ،کارگاه های آموزشی و نشست های تخصصی در حوزه هنر های تجسمی و صنایع دستی ،همچنین به معرفی و رزومه استادان و هنر جویان رشته های هنر و صنایع دستی می پردازد .این اپلیکیشن دارای امکانات کاربردی نظیر خواندن QR Code آثار هنری و نمایش استیتمنت مخصوص هر اثر هنری می باشد ،همچنین دارای دفتر انتقادات و پیشنهادات و کاتالوگ مجازی می باشد .اخبار و رویداد های گالری و نقد وبررسی از رسانه های معتبر به اطلاع کاربران خواهد رسید . رزومه گالری را در این اپلیکیشن می توانید مطالعه فرمایید . همچنین در قسمت ارتباط با ما کاربران می توانند از طریق نقشه تور مجازی قسمت آرت شاپ گالری را مشاهده فرمایند و در گوگل عکس ها و نظرات خود را منتشر کنند و به گالری دوران امتیاز دهند .
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟