خانه برنامه امور مالی
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی امور مالی
سازنده ابرپیامک
‏‏مطمئن پی
‏سیستم برقرارکردن امنیت وجه برای خرید محصول در فضای مجازی یعنی تمامی شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام ، تلگرام ، واتس آپ ، دیوار و شیپور و هرجای که فروشنده ای در حال فعالیت و فروش محصولی است .
‏به طور خلاصه یعنی زمانی که می خواهیم در اینستاگرام محصول یا کالای رو بخریم پول را مستقیم به حساب فروشنده واریز نمیکنیم و تا زمانی که محصول به دستمان نرسیده پول به حساب فروشنده واریز نمیشه و دیگر هیچ کلاهبرداری نمی تونه در فضای مجازی فعالیت کنه!!!!
‏یا فکر کن می خوای یه گوشی یا تلوزیون یا .... از دیوار یا شیپور بخری فروشنده میگه مهلت تست میده اما دوس نداری پول هم دست فروشنده باشه اینجاس که امنیت خریدتو با مطمئن پی تضمین میکنی و نگران نیستی از این که گوشی که خریدی سالمه یا خرابه !!!!
‏ثبت وب سایت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی
‏دریافت نماد اعتماد الکترونیکی
‏ثبت نرم افزار و تائیدیه فنی 'مطمئن پی' در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
‏ثبت وب سایت در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال
‏دریافت نماد ساماندهی به کد شامد 1-1-687847-65-0-11
‏‏بهبود رابط کاربری 
‏رفع مشکل جستوجو فروشگاه 
‏رفع مشکل ذخیر اطلاعات کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟