استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
US Police Shooting Crime City

US Police Shooting Crime City

نصب در حال دریافت
نسخه۶.۳
آخرین بروزرسانی۱۴۰۱/۰۴/۱۲
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۵۰ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده Fazbro
‏‏بازی پلیس ایالات متحده تیراندازی Crime City
‏می خواهید به بهترین تیرانداز نخبه تبدیل شوید؟ به تیم نخبگان پلیس ایالات متحده بپیوندید. بهترین اسلحه در شهر باشید با گانگسترها در شهر جنایت روبرو شوید. مهارت های تیراندازی با اسلحه خود را در بازی های اسلحه با بازی شبیه ساز تیراندازی تک تیرانداز پلیس بزرگ تقویت کنید. بازی ماموریت تیراندازی واقعا چالش برانگیز است. به عنوان یک تیرانداز تیرانداز از خفا پلیس در بازی ضد تروریستی شلیک به همه گانگسترها با تفنگ تیراندازی خود واقعاً سرگرم کننده است.
‏تعقیب گانگسترهای واقعی در بازی های تیراندازی با اسلحه پلیس ایالات متحده به دشمنان شهر جنایت مانند بازی های تفنگی شلیک کنید. مقابله با حمله تروریستی وارد بهترین بازی ماموریت تک تیرانداز شوید و به بهترین تیرانداز تیرانداز در بازی تیراندازی فریم بر ثانیه تبدیل شوید. در بازی جنگ باز ضد تروریستی. شما به عنوان یک تیرانداز نخبه کماندویی ضد تروریسم در بهترین بازی های تیراندازی با اسلحه پلیس مبارزه خواهید کرد. تیراندازی سه بعدی پلیس بزرگ تیراندازی گانگستر در یک بازی شبیه ساز تیراندازی بهترین بازی تیراندازی تیرانداز از خفا پلیس 2020 است.
‏ بازی پلیس ایالات متحده تیراندازی Crime City
‏FPS تیراندازی بازی پلیس ما 2021 همچنین یک بازی بقا است زیرا در جنگ اعتصاب بحرانی دشمنان نیز بازی های اسلحه را در دست دارند و سعی می کنند به شما شلیک کنند. به عنوان بهترین بازی تیراندازی نخبه با اسلحه پلیس، باید تمام دشمنان را در نبرد اسلحه خود نابود کنید، در غیر این صورت گانگسترهای واقعی با تفنگ خود به شما شلیک می کنند. اگر از تیرانداز تروریستی زنده بمانید و به گانگسترها شلیک کنید، قهرمان واقعی و بهترین تیرانداز پلیس در بهترین شبیه ساز تیراندازی شهر جنایی بازی کنترل جنایات پلیس 2021 خواهید بود.
‏در بازی های ضد تروریستی، شما هستید وظیفه یافتن و از بین بردن دشمن داده شده است. اول از همه، بهترین بازی های اسلحه خود را انتخاب کنید، ماموریت را انتخاب کنید و در شهر جرم و جنایت قدم بزنید تا با دنبال کردن نقشه در بازی های تیراندازی پلیس، دشمن را پیدا کنید. گانگستر را بکشید و ماموریت های آنها را نابود کنید تا نبرد تیراندازی در شهر جنایتکار را انجام دهید. شما همچنین باید برای نجات مردم و شهر جنایت از دست گانگستر با شلیک به آنها با بهترین اسلحه تک تیرانداز خود فرار کنید.
‏ بازی پلیس ایالات متحده تیراندازی شهر جنایی
‏پیدا کردن دشمن از طریق دامنه بزرگنمایی می کند و مانند یک تیرانداز واقعی در بازی های تیراندازی تک تیرانداز دشمن را نابود می کند. شما از طریق بازی های تیراندازی تک تیرانداز پلیس ما تجربه اسلحه تیراندازی تیرانداز از خفا را خواهید داشت. شبیه ساز تیراندازی با اسلحه پلیس شما را به یک تیرانداز نخبه نامرئی حرفه ای در بازی های اسلحه تبدیل می کند.
‏وقتی ماموریت را در بازی های تفنگ خود شروع می کنید، بازی های تیراندازی گانگستر پلیس ایالات متحده تنها یک امید را از شما دارند. شما باید با بهترین مهارت های تیراندازی خود، شهر جنایت را از دست گانگسترها نجات دهید. بهترین بازی های تیراندازی پلیس دارای حملات ویژه تیراندازی پلیس در شهر جرم و جنایت است. بهترین تیرانداز پلیس ما در شهر جرم و جنایت باشید و نبرد تیراندازی را علیه گانگسترهای واقعی در شهر جنایتکاران با بازی های تفنگ تیراندازی گانگستری کنترل جرم پلیس در ثانیه آغاز کنید.
‏ بازی پلیس تیراندازی شهر جنایتکار آمریکا
‏برای تبدیل شدن به یک تیرانداز پلیسی متخصص و حرفه ای در شهر جنایتکار گانگستر، مدتی طول می کشد. در اسرع وقت آماده شوید تا مهارت های خود را در اسلحه تیراندازی تقویت کنید. در هر ماموریت شما باید یک استراتژی برای شلیک به دشمنان ایجاد کنید زیرا تعداد آنها زیاد است و شما تنها یک نفر هستید. اگر یک تیرانداز تیزبین و استراتژیک نخبه نیستید. مطمئن شوید که در این شبیه ساز اسلحه شکست نخواهید خورد. مهارت های تیراندازی خود را با بهترین بازی های تفنگ تقویت کنید تا دشمنان را همانطور که می خواهید در بازی های تیراندازی گانگستری کنترل جنایات پلیس سه بعدی FPS از بین ببرید.

دیگران نصب کرده‌اند

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده