خانه برنامه کاربردی
گاو صندوق

گاو صندوق

امنیت در دستان شماست

تعداد دانلود۲۰۰
امتیاز۴.۷۵
تعداد نظرات۸
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده احمدنهتانی

‏‏حفظ امنیت فایل های شخصی در برابر دسترسی دیگران، امری بسیار اساسی و مهم به حساب می آید. بسیاری از افراد به دلیل داشتن فیلم و تصاویر شخصی درون گوشی خود، همیشه از دسترسی دیگران به گوشی همراهشان هراس دارند. اگر شما نیز جزء همین افراد هستید پیشنهاد می کنیم که این برنامه را از دست ندهید!

‏مخفی کردن بی نهایت عکس در گوشی

‏قابلیت مخفی کردن ویدئوهای گوشی

‏روش های پیشرفته برای مخفی سازی

‏امنیت بسیار بالا در مقابل دسترسی دیگران

‏قابلیت مخفی کردن برنامه های نصب شده

‏استفاد از الگو و رمز عبور برای حفاظت

‏امکان تهیه نسخه پشتیبان

‏گاو صندوق به شما این امکان را می دهد تا عکس ها و ویدئوهای شخصی خود را از دسترس دیگران خارج کنید. این نرم افزار با مخفی کردن عکس ها و ویدئو باعث عدم دسترسی دیگران به آنها خواهد شد. با کمک این اپلیکیشن می توانید از رمز عبور یا الگو برای مخفی سازی و عدم دسترسی دیگران به فایل های خود استفاده کنید.این اپلیکیشن از روش های جدید و قدرتمند برای رمزگذاری استفاده می کند تا هیچکس امکان شکستن آن را نداشته باشد.

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟