استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه ابزارهای کاربردی
Call Recorder

Call Recorder

نصب در حال دریافت
نسخه۴.۹
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۷/۱۹
تعداد دانلود۵ هزار
امتیاز۴.۵
تعداد نظرات۱۸۹
حجم۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده Prometheus Interactive LLC
‏‏آیا برای شما هم به ‌یاد ‌سپردن مکالمات تلفنی دشوار است؟ نگران فراموش کردن نکات مهم هستید؟ چاره کار شما یک برنامه ضبط‌کننده مکالمات است. دیگر نیازی نیست قلم و کاغذ به دست داشته باشید یا قدرت حافظه خود را به چالش بکشید. گوشی خود را به برنامه قابل اعتماد و کاربردی ضبط مکالمات تجهیز کنید تا در چنین موقعیت‌هایی به کمک شما بشتابد. علاوه بر این امکان ضبط صدای خود را خواهید داشت تا هر نکته‌ای را بدون محدودیت به صورت صوتی روی گوشی خود ذخیره کنید.
‏ کیفیت صدای عالی:
‏ کیفیت صدا مشابه گفتگوی اصلی بوده و این اطمینان وجود دارد که چیزی را از دست نخواهید داد. تا زمانی که خودتان بخواهید مکالمات تلفنی به صورت خودکار ذخیره می‌شوند. همچنین در بخش تنظیمات می‌توانید حجم صدا را تا حداکثر ممکن بالا ببرید.
‏ پاسخگوی نیاز شما:
‏ وقت طلاست! پس آن را صرف نوشتن نکنید! برنامه را نصب کنید تا جایگزینی مناسب برای یادآوری‌ها باشد. کارمندان، کاسبان و دانش‌‌آموزان و هر کسی که مکالمه روزانه دارد می‌تواند از این برنامه به عنوان یادداشت‌بردار خود استفاده کند.با استفاده از رابط کاربری زیبای برنامه بدون محدودیت زمانی و با کیفیت بالا مکالمه یا صدای خود را ضبط کنید. دسترسی به فایل‌ها و امکان ویرایش آنها نیز برای کاربر به سادگی فراهم می‌شود.
‏ مدیریت ساده فایل‌های ضبط شده
‏ این برنامه به طور منظم فایل‌ها را ساماندهی می‌کند. پوشه ذخیره‌سازی را خودتان انتخاب کنید. فایل‌ها با توجه به اینکه تماس دریافتی بوده یا از سوی شما انجام شده به صورت جداگانه دسته‌بندی می‌شوند. علاوه براین امکان طبقه‌بندی بر اساس زمان و تاریخ و حذف یک‌جای چندین فایل باهم نیز میسر است.
‏ اگر خواهان برنامه‌ی ضبط صدا با آیکون مخفی و بدون صدای بوق به منظور ذخیره مکالمات با هدف جاسوسی و پرده‌برداری از اسرار هستید باید توجه داشته باشید که در برخی کشورها این عمل بدون کسب اجازه از تماس‌گیرنده اقدامی مجرمانه محسوب می‌شود. بنابراین امید سازندگان برنامه پیروی کاربران از قوانین کشورهاست.
‏ ویژگی‌های برنامه:
‏ - برنامه پیش از ذخیره مکالمه از شما تایید خواهد گرفت.
‏ - بدون محدودیت زمانی فایل صوتی ضبط شده را ذخیره ، اجرا و یا حذف کنید.
‏ - طبقه‌بندی فایل‌ها بر اساس تماس خروجی و دریافتی
‏ - مناسب کسانی که به دنبال صرفه‌جویی در زمان خود هستند.
‏ - ‎پشتیبانی از زبان‌های متعدد
‏ دیگر نگران از دست دادن مکالمه‌ها نباشید، این برنامه را دریافت کنید و گوشی خود را به یک دستگاه ضبط صدا بدل کنید
• Performance enhancements and bug fixes

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده