خانه بازی هیجانی

Robots War 3d

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
تعداد دانلود۹ هزار
امتیاز۳.۵۶
تعداد نظرات۹
سازنده Fun Splash Studios
نسخه۲.۰
حجم۶۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۲/۰۲
‏‏نبردی نابرابر و هیجان انگیز بین روبات های فولادی تبدیل شونده، نبردی تا سر حد مرگ،
‏روبات خود را از بین انواع و اقسام روبات های مجهز فولادی انتخاب کرده و به جنگ روبات های دیگر بروید.
‏شما هم میتوانید از سلاح های پیشرفته روبات تان استفاده کنید، هم آن را تبدیل به ماشین کنید و هم ضربات سنگینی در نبردهای تن به تن به روبات حریف وارد کنید.
‏وقت آن است که برتری خود را به تمام روبات ها ثابت کنید و البته برای این کار باید مهارت کافی هم در حمله و هم دفاع داشته باشید.
‏روبات های دشمن نقطه ضعف شما را پیدا کرده و از همان نقطه به شما حمله میکنند. پس مراقب خودتان باشید و به هیچ کس در این بازی رحم نکنید!
‏هر موقع لازم شد روبات تان را به یک ماشین اسپورت تبدیل کنید ولی یادتان باشد هدف نهایی شما نابودی تمام روبات های دشمن است.
‏یادتان باشد روبات های دشمن نیز قابلیت تبدیل به ماشین را دارند. وقتی روبات تان تبدیل به ماشین شد میتوانید از آن تیراندازی هم بکنید.
‏نگذارید اعتبارتان به عنوان یک روبات جنگجو لکه دار شود!

تغییرات در نسخه جدید

‏‏گیم-پلی جدید اضافه شد.
‏سطح های بیشتر و ربات های جدید اضافه شدند.
‏انیمیشن جدید, اشکالات رفع شدند,
‏بهبود سازی اجرا.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟