خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
35،000 استیکر تلگرام (بزرگترین بانک استیکر تلگرام)

35،000 استیکر تلگرام (بزرگترین بانک استیکر تلگرام)

تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۴۱
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده pico
‏‏بیش از ۳۵ هزار استیکر تلگرام در قالب ۹ دسته مختلف!! برنامه ای ضروری برای تمام کسانی که از تلگرام استفاده میکنند.
‏زیباترین و جدید ترین استیکرهای فارسی را داشته باشید!
‏- با آپدیت هفتگی و اضافه شدن جدید ترین استیگر ها به صورت هفتگی!!
‏در هر آپدیت جدید ترین استیکر های تلگرام به برنامه اضافه خواهند شد، به همراه بخش جدیدی که میتوانید استیکر های جدید اضافه شده به برنامه را مشاهده کنید! در هر اپدیت حد اقل 1000 استیکر به برنامه اضافه خواهد شد!
‏- استیکر های اسم های 'دختر و پسر'!!
‏حتی اگر اسم شما بین استیکر ها نبود کافی است از قسمت 'درخواست استیکر' در برنامه، نام خود را برای ما ارسال کنید تا در آپدیت بعدی استیکر نام شما نیز به برنامه اضافه شود!
‏- ارسال و درخواست استیکر!!
‏شما میتوانید از بخش 'ارسال استیکر' لینک استیکر های خودتان را برای اضافه شدن به برنامه با نام خود برای ما بفرستید. و یا اگر استیکر خاصی مورد نظر دارید از بخش 'درخواست استیکر' اعلام کنید تا در اپدیت بعدی، به برنامه اضافه شود.
‏پیشنمایش هر پک استیکر، با یکی از استیکر های آن پک با کیفیت خوب!!
‏با انتخاب استیکر پیشنمایش هر پک، پک استیکر به تلگرام اضافه خواهد شد و نیازی نیست برای استفاده وارد برنامه شوید.
‏سازگاری با تمامی نسخه های رسمی و غیر رسمی تلگرام(موبوگرام .پلاس.و...)
‏شکلک ها - استیکر های فارسی - استیکر های انیمیشن های معروف تلوزیونی - پک های سِت شخصیت های جدید کارتونی (تصویر اول برنامه) - استیکر های بازی های مختلف - استیکر های شخصیت های معروف فیلم و سریال های ایرانی و خارجی) - استیکر های ضروری برای تمام کاربران و مدیر گروه های تلگرام - استیکر هایی در قالب عکس نوشته - استیکر های نام های ایرانی و... از جمله استیکر های موجود در برنامه هستند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟