استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی‌ها اکشن
سرباز کوچولو 7 (متال اسلاگ 7)

سرباز کوچولو 7 (متال اسلاگ 7)

نصب در حال دریافت
نسخه۱.۳
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۴/۰۸
تعداد دانلود۲۴ هزار
امتیاز۲.۴
تعداد نظرات۴۵
حجم۵۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده اندروپرداز
‏‏این بازی برای اجرا به نصب مبدل (پلاگین) و موارد اضافی دیگر نیاز ندارد.
‏هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت 'راهنمای بازی' مطالعه و اعمال نمائید.
‏درجه سختی بازی به این شکل است. مبتدی، عادی و سخت. Metal Slug 7 از صفحه نمایش لمسی Nintendo DS به عنوان یک نقشه از سطح استفاده می کند، به این ترتیب برای بازیکن به سطح و جایی که به قدرت گرفتن یا دستگیری زندانی ها می رسد، آسان تر است. اسلحه های معمولی، از یک سری از سلاح های جدید به نام “Thunder Shot” باز می گشتند که یک انفجار الکتریکی برای دشمن به وجود می آورد. جدید به Metal Slug XX محتوی قابل بارگیری است که شامل اضافه کردن لئونا Heidern از سری King of Fighters به عنوان شخصیت قابل پخش است.
‏داستان بازی از این قرار است که نیروی اعتصاب سربازان فالکون، SPARROWS و جنگجویان Ikari بار دیگر در جستجوی ژنرال موردن و ارتش خود، این بار در دفن زباله در جزیره غول پیکر که تبدیل به یک قلعه نظامی شد، به منظور توقف آخرین کودتا خود را état پس از داشتن جدیدترین سلاح نمونه اولیه خود توسط قهرمانان خرد شده، Morden زمانی که یک پورتال باز می شود، کمک های غیر منتظره ای دریافت می کند و سربازان با تکنولوژی پیشرفته از آینده به حمایت خود می پردازند. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، Morden قادر به تقویت پایه خود است، اما قهرمانان با وجود شگفتی های باورنکردنی در پایان، قهرمانان قادر به نابودی پورتال زمان و قطع تامین کنندگان ارتش شورشی هستند. Morden در سلاح بازسازی مجدد خود، که در حال حاضر تکمیل شده و قدرتمندتر از قبل است، فرار می کند و آنها را در دریاچه غول پیکر گدازه ریخته می شود. پس از یک جنگ طولانی و سخت، موردن شکست خورده و سلاح او شروع به غان شدن به گدازه می کند. قهرمانان موردن را می گیرند و از طریق هلیکوپتر فرار می کنند، اما هنگامی که مریخ ها به هلیکوپتر حمله می کنند، فرار می کند. صحنه نهایی نشان می دهد که قهرمانان تعقیب Morden و مردان او را به غروب آفتاب وجود دارد.
‏‏بهبود کارایی

نظرات و امتیاز ها

۴۵ نظر ۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hamid 68
٦ روز پیش

مایکت جای همین بازی اشغال و مزخرفه. که باید تبلیغات ببینی تا بازی ای که خودشون سازندش نیستن رو بازی کنی.

۰ ۰
💙خدیج
٢٩ مهر ١٤٠١

خیلی مسخره س میگه برا بازشدن بازی سه تا تبلیغ قبلش ببین تازه تبلیغشم باز نمیکنه میگه دقایق یا یاساعات دیگر تلاش کن 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

۰ ۲
my lovely sony
٢٧ شهریور ١٤٠١

اگه صفر ستاره داشت،صفر میدادم.. تبلیغات زیادی بجدا کیفیت صدا و گرافیک خیلی خیلی پایینه..

۰ ۶

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده