خانه بازی هیجانی
نسخه۱.۰.۰
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۲/۲۷
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۱۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی هیجانی
سازنده اندروپرداز

‏‏توجه: نصب خودکار و هوشمند دیتا در این بازی تعبیه شده است.

‏زیر شکست اچ دی یک بازی ویدئویی در سبک جنگی و تیراندازی است. مراحل بازی بسیار ساده است و بر روی تیراندازی و شلیک موشک تمرکز دارد. یکی از سلاح های بازی مسلسل است که با داشتن دکمه X پیاپی اقدام به شلیک می کند و این سلاح اصلی شما در بازی می باشد. سلاح بعدی موشک می باشد که به تعدادی محدود در اختیارتان قرار دارد. شروع هر مرحله از بازی با 3 جان شروع شده و قابل افزایش به 6 جان نیز می باشد. با تمام شدن جان هایتان، شما مجبور به تکرار مرحله خواهید بود. گرافیک بازی در نوع خود و سبکی که دارد خوب می باشد. هلیکوپتر شما در 8 جهت می تواند پرواز کند و به تمام جهات شلیک کند. بازی دارای دو بخش تکنفره و مولتی پلیر چند نفره می باشد و می توانید با همکاری دیگر بازیکنان به بازی بپردازید. در بازی باید با هلیکوپتر جنگی خود به مواضع دشمن حمله کرده و تمامی تجهیزات دشمن را از بین ببرید.

‏حجم دیتای این بازی 231 مگابایت می باشد.

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟