خانه بازی ورزشی
تنیس رافائل نادال

تنیس رافائل نادال

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۳۲ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ورزشی
سازنده اندروپرداز
‏‏این بازی برای اجرا به نصب مبدل (پلاگین) و موارد اضافی دیگر نیاز ندارد.
‏هشدار: قبل از شروع بازی اکیداً توصیه می کنیم آموزش افزایش گرافیک بازی را از داخل بازی از قسمت 'راهنمای بازی' مطالعه و اعمال نمائید.
‏تنیس رافائل نادال مشهور به رافا تنیس‌باز حرفه‌ای اسپانیایی می باشد. همانطور که از نام بازی بر می آید با این تنیس باز معروف و جهانی باید به مسابقات بین المللی بپردازید. . گیم پلی هیجان انگیز، گرافیک فوق العاده و… همه برای شما به صورت بهینه ساخته شده است تا بتوانید سعی خود را بکنید و بهترین در جهان تنیسور ها باشید! با ویژگی های فوق العاده این بازی از رنگ بندی مناسب و بهبود توانایی های کارکتر بازی، شما تجربه‌ای متفاوت از بازی تنیس خواهید داشت. این بازی دارای کنترل بسیار ساده‌ای می‌باشد و شما می‌توانید به راحتی تمام حرکات تنیس را انجام دهید. همچنین بر روی گیم پلی بسیار کار شده و خوب می‌باشد و ساعت ها شما را جذب خود می‌کند
‏‏بهبود کارایی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟