Airport City

Game Insight

نسخه: ۷.۴.۱۲ (۱۳۹۸/۰۷/۲۵)

شبیه سازی

شبیه سازی

دانلود

۲۶۸ نظر

حجم

توضیحات

بستن   

تغییرات در نسخه جدید

  FIGHT THE UNKNOWN
  Those campfire stories turned out to be true: mysterious dark hurricanes are all around, and ghost planes are approaching to land. Will you save Airport City from the evil forces together with Prof. Klandau? Get ready for new flights and ghastly collections. This will be abysmally exciting!

  CHARMING DARKNESS
  Take part in the adventure and get Ectoplasm. You can exchange it for the Bottomless Well, Spooky Camp, and other thematic buildings at the special store.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

در رسانه

Airport City یک بازی پر هیجان و جذاب. Airport City بازی فوق العاده زیبا با گرافیک اچ دی در سبک بازی های فکری است که با انواع گوشی های اندرویدی و تبلت ها سازگاری دارد. با Airport City قادر خواهید بود تا فرودگاه شخصی خود را ساخته و صدها پرواز به آسمان بفرستید! بازی Airport City توانسته است با گرفتن امتیاز 4.4 از 5.0 و بارگیری بالای 10 میلیونی در پلی‌استور، به‌شایستگی پاسخ رقیبان سرسخت را بدهد. Airport City این امکان را به شما میدهد که با باندهای پرواز بسیار، ساخت برج‌های کنترل و مراقبت برای ایمنی و سامان‌دهی بار ترافیک سنگین هوایی و گردآوری ناوگان هواپیمایی بی‌مانند در صحنه‌ی بین‌المللی اسم و رسم پیدا کنید. در Airport City با سازمان‌دهی و اثربخشی فرودگاه، آماده‌سازی بسترهای سودمند، شهری بزرگ و نمونه‌ای را در کنار آن پایه‌گذاری کنید تا بتوانید میزبان خوبی برای صدها پرواز شبانه‌روزی به گوشه و کنار کره‌ی خاکی باشید. پذیرای انبوهی از مهمانان گردید و با رویی خوش، دست ایشان را به‌‌گرمی بفشارید تا خاطره‌ساز شوید!

دسترسی های نرم افزار

 • نوشتن بر روی حافظه گوشی
 • اینترنت
 • لرزش دستگاه
 • دیدن وضعیت شبکه
 • ارسال نوتیفیکیشن
 • سرویس پرداخت درون‌برنامه‌ای پلی
 • خواندن وضعیت روشن/خاموش بودن wifi
 • بیدار نگه داشتن دستگاه
 • فرستادن اعلان به خارج از برنامه

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

همه  

شاید دوست داشته باشید

همه  

برنامه‌های مشابه

همه  

دیگران نصب کرده‌اند

همه  

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟

نصب