خانه بازی شبیه سازی
American Truck Driving 3D

American Truck Driving 3D

تعداد دانلود۸۰۰
حجم۳۷ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Game Mavericks
‏‏رانندگی یک کامیون واقعی در کامیون آمریکایی Driving 3D!
‏تبدیل به راننده کامیون آمریکایی شوید. محموله را انتخاب کرده و آن را رانندگی کنید. حمل بار به انبارهای شهر. برای رانندگی بهتر کامیون خود را ارتقا دهید یک کامیون آمریکایی تعمیر و سوخت گیری را در ایستگاه های خدمات ، راننده ثابت کنید. از رانندگی محموله بالاتر از حد مجاز خودداری کنید ، قوانین رانندگی را دنبال کنید برای حمل و نقل. عاقلانه پول خرج کنید و از رانندگی در شب و روز لذت ببرید .
‏ویژگی های کامیون آمریکایی رانندگی 3D :
‏- ماموریت های حمل و نقل
‏- محموله های مختلف
‏- کامیون های واقعی ایالات متحده
‏- شبیه ساز اقتصاد بازی
‏- رانندگی حمل و نقل روز و شب
‏- ایستگاه های خدمات کامیون
‏- پمپ بنزین در جاده
‏کامیون آمریکایی Driving 3D برای رانندگان واقعی است. کنترل های خوب حمل و نقل به شما کمک می کند تا یک راننده در شبیه ساز باشید. رانندگی حمل بار را حتی در شب ادامه دهید. ماموریت هایی را برای کامیون بزرگ ایالات متحده آمریکا انتخاب کنید. عصر خود را در جاده سپری کنید ، راننده!
‏دقیق راننده کامیون آمریکایی باشید. حمل و نقل خود را در شرایط خوبی نگه دارید. احساس کنید که جاده آمریکایی در کامیون آمریکایی رانندگی 3D چیست؟ حمل و نقل را ارتقا دهید ، آن را برای جاده آماده کنید ، شبیه ساز چالش برانگیز است.
‏برای بررسی جاده از نقشه شبیه ساز و پیکان رانندگی استفاده کنید. توجه راننده را به اقتصاد شبیه ساز بپردازید - برای بهبود رانندگی حمل و نقل ، برای ارتقاء هزینه کنید. اکتشاف جاده آمریکایی در شبیه ساز ، درآمد برای رانندگی کامیون باری. راننده کامیون با شبیه ساز باشید - رانندگی در مسافت طولانی ، حمل بار را امتحان کنید ، به شهرهای آمریکا بروید ، حمل و نقل را در جاده سوخت گیری کنید.
‏با شبیه ساز راننده ما احساس راننده کامیون آمریکایی کنید. حمل بار به شهرهای مختلف. ماموریت های راننده را انتخاب کنید. در صورت لزوم کامیون را تعمیر کنید. حمل کلیه محموله ها و برای رانندگی درآمد کسب کنید. برای حمل و نقل سریعتر ارتقاء یافته و از شبیه ساز راننده لذت ببرید. از شهرهای واقعی آمریکا دیدن کنید. کنترل های کامیون آسان را که در شبیه ساز ساخته ایم ، امتحان کنید.
‏جاده چالش برانگیز است ، راننده ! حمل بار در شبیه ساز کامیون به بسیاری از شهرهای آمریکا رانندگی کامیون را امتحان کنید و برای ما بنویسید. برای تحویل محموله پول بدست آورید مقررات راننده را دنبال کنید ، حمل و نقل را به طور دقیق دنبال کنید. اگر از حمل و نقل خود در شبیه ساز درایور خوشتان نمی آید ، یک کامیون جدید ایالات متحده خریداری کنید.
‏تمام ماموریت های حمل و نقل را در کامیون آمریکایی رانندگی 3D امتحان کنید و از رانندگی لذت ببرید!
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟