خانه بازی اکشن
اویل 4

اویل 4

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۳
تعداد نظرات۷۰
حجم۱۶ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده دارک استودیو
‏‏توجه مهم :
‏1. این بازی برای گوشی های 64 بیت طراحی شده است.
‏2. قبل از شروع بازی راهنمای بازی را حتما مطالعه کنید تا اجرای بازی و تنظیمات بازی را براحتی انجام دهید.
‏معرفی بازی:
‏عنوان Resident Evil 4 برای همیشه به عنوان یک شاهکار شناخته می شود و هر زمان که لیستی مبنی بر “بهترین بازی های تاریخ” ایجاد شود، شک نداشته باشید که باید منتظر نام این بازی در لیست مذکور باشیم. نسخه بازسازی شده این عنوان نیز از نسل هفتم و رایانه های شخصی تا همین نسل ادامه یافته است. اگر بازیکنی جدید و نا آشنا با این سری و مخصوصاً این نسخه باشید، تجربه Resident Evil 4 برایتان همانند یکی از مخصوص ترین تجربه های تمام دوران گیمینگتان خواهد بود و اگر موفق شده اید تا این بازی را در دو نسل گذشته تجربه کنید، پس با خیال راحت این نسخه را نیز تهیه کنید، زیرا همچنان برایتان حس تازگی خواهد داشت.
‏در نهایت، اگر مالک هر گونه دستگاه و پلتفرمی هستید که قابلیت اجرای Resident Evil 4 را دارد، هر کاری که در حال انجام دادن آن هستید را رها کرده و به سرعت به سراغ این بازی بشتابید و خود را برای چندین ساعت ترس و بقای حقیقی آماده سازید.
‏* سیستمی که شما برای اجرای بازی احتیاج خواهید داشت :
‏اندروید مورد نیاز: نسخه 5 به بالا
‏رم مورد نیاز: 3 به بالا
‏مقدار فضای مورد نیاز: 2150 مگابایت
‏پردازنده مورد نیاز: 2.3 GHz به بالا
‏سازگاری با پردازنده های: Armeabi-v7a و 8x6 (حدود 90% پردازنده های اندروید)
‏پردازنده گرافیکی: تمام GPU ها
‏توجه: دیتای این بازی 1056 مگابایت میباشد.
‏‏بهبود در عملکرد و اجرای بازی
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟