خانه برنامه مذهبی
نسخه۱.۰.۱
آخرین بروزرسانی۹۴/۰۳/۲۶
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۲۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده قاسم صادقی

‏‏دیدن فیلم سیاحت غرب و همچنین کتاب صوتی آن اکیدا به زیر 16 سال توصیه نمیشود.

‏پس از مرگ چه اتفاقاتی در انتظار ماست؟؟؟

‏به سر ما چه می آید؟؟؟

‏مراحلی که باید طی کنیم چه هستند و ویزگی هایشان چیست؟؟؟

‏چه کسانی مرگ را بسیار عذاب آور تجربه میکنند؟؟؟

‏تجربه ی مرگ از زبان مولف کتاب سیاحت غرب

‏و....

‏4 برنامه را در یک برنامه با دریافت کنید و لذت ببرید.

‏کتاب بسیار جذاب و خواندنی سیاحت غرب

‏+

‏کتاب منازل الآخره نوشته حاج عباس قمی

‏+

‏کتاب صوتی سیاحت غرب

‏+

‏فیلم سیاحت غرب

‏وَ من مُردَم

‏جمله ی آغازین کتاب بسیار زیبا و جذاب سیاحت غرب میباشد که مولف زندگی پس از مرگ خود را به صورت داستانی و بسیار جذاب در آن شرح میدهد.

‏شما می توانید تمامی فایل های صوتی در قسمت کتاب صوتی را روی کارت حافظه خود کپی کنید و بدون نیاز برای گوش دادن به آن از برنامه ای دیگر استفاده کنید. همچنین داخل خود این برنامه پلیری قرار داده شده که می توانید در حین گوش دادن به کتاب صوتی کلید home را زده و هم صوت را بشنوید و هم بقیه کار هایتان را با گوشی به راحتی انجام دهید.

‏با قابلیت دانلود فیلم و پخش آفلاین آن در داخل برنامه

‏+

‏پخش آنلاین با برنامه ی mx player

‏دوستان لطفا اگر برنامه مشکل خاصی داشت از طریق صفحه ارتباط با ما ایمیل بزنید یا به طور کلی به ما ایمیل ارسال کنید.با مطرح کردن در نظرات ما نمیتونیم به شما کمکی بکنیم چون به ایمیل شما دسترسی نداریم.در صورت مشکل موجه در اجرای برنامه اگر ایمیل بزنید میتوانیم مبلغ رو به شما برگردونیم.

‏کلید واژه ها:

‏مرگ - مردن - و من مردم - آخرت - جهان - قیامت - برزخ - دنیا -پس از مرگ - عالم - عوالم - تجربه مرگ - بازگشت از مرگ -حکایت - حیات - ممات - مرد -زندگی - روح -سیاحت شرق - مفاتیح الجنان -شیخ عباس قمی - عجایب - عجیب

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟