خانه بازی شبیه سازی
Farming 3D: Tractor Driving

Farming 3D: Tractor Driving

تعداد دانلود۵۰۰
حجم۴۴ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
سازنده Jansen Games
‏‏به کشاورزی 3D خوش آمدید: رانندگی تراکتور!
‏در این نسخه Tractor Driving Farming 3D شما خواهید آموخت که چگونه تراکتور را رانندگی کنید و نحوه خرید لوازم جانبی تراکتور از یک فروشنده را بیاموزید. ابتدا شما باید به تراکتور خود بروید، بعد از آن شما باید تریلر را پیوست کنید. هنگامی که شما تریلر را پیوسته کردید، باید تراکتور خود را در محل بارگذاری قرار دهید تا سبز شود. هنگامی که محل بارگیری سبز شد، شما باید تراکتور خود را ترک کنید و به فروشنده بپردازید تا برای قیمت مناسب مذاکره کنید! پس از آن شما باید تراکتور خود را پارک کنید! در این بازی شما به عنوان مسئول مزرعه برای خرید لوازم جانبی تراکتور خوب هستید، این پیوست ها برای مزرعه بسیار مهم است. این نسخه Tractor Driving Farming 3D برای افرادی که مایل به رانندگی با ماشین آلات بزرگ هستند یا برای افرادی که به کشاورزی علاقه دارند، مخصوص ساخته شده است.
‏- کشاورزی 3D: ویژگی های رانندگی تراکتور -
‏* مردم متحرک واقعی
‏* محیط واقعی
‏* برای تلفن های موبایل
‏* کنترل خودرو بر روی صفحه نمایش
‏* Google Play Games (مدیران، دستاوردها)
‏* وسایل نقلیه واقعی
‏* 15 سطح اعتیاد آور
‏هنگامی که شما از نسخه Tractor Driving Farming 3D لذت می برید، ما را از طریق ما در توییتر پشتیبانی می کنید: https://twitter.com/JansenGames
‏فیس بوک: https://www.facebook.com/JansenGames
Added a function to skip a level
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟