استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه مذهبی
آیه الکرسی (همراه صوت و ترجمه)

آیه الکرسی (همراه صوت و ترجمه)

نصب در حال دریافت
نسخهmyket v۱.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۰۱/۲۴
تعداد دانلود۴ هزار
امتیاز۴.۶
تعداد نظرات۲۳
حجم۷ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی مذهبی
سازنده برگ سبز
‏‏آیه الکرسی که به آیات 255 تا 257 سوره ی بقره گفته میشود و در روایات خواص و پاداش بسیار برای تلاوت و خواندن آن بیان شده است.
‏در این برنامه متن آیه الکرسی به همراه ترجمه روان و قرائت زیبای آیه الکرسی با نوای استاد فرهمند (بدون نیاز به دانلود ) آمده است و از امکانات برنامه میتوان موارد زیر را نام برد :
‏- حالت مطالعه روز و شب
‏- حالت نمایش و مخفی کردن ترجمه
‏- انتخاب فونت های مختلف و زیبا
‏- انتخاب رنگ متن آیات
‏- انتخاب رنگ ترجمه
‏- اندازه ی متن
‏و امکانات بسیار دیگر اشاره کرد.
‏درباره ی آیت الکرسی :
‏آیت الکرسی آیاتی پرعظمت از قرآن مجید است که در سوره بقره قرار دارد و شامل سه آیه 255 و 256 و 257 است. عده ای می گویند آیت الکرسی فقط شامل آیه 255 است و عده ای هم می گویند آیت الکرسی شامل هر سه آیه می شود. خواندن آیت الکرسی خواصی شگفت انگیز دارد که بر هیچ کس پوشیده نیست.
‏آیه الکرسی برای استجابت دعا
‏در کتاب مهج الدعوات ص۳۱۶ آمده: در کتاب تحفه الملوک ص۲۱۲، : بعضی از وجود مقدس حضرت ختمی مرتب روایت کرده اند که: اسم اعظم که دعا بوسیله آن مستجاب می‌شود در سه سوره قرآن می‌باشد:
‏الف) سوره بقره: آیه الکرسی آیه ۲۵۵.
‏ب) در سوره آل عمران آیه ۲: الم اللهُ لا اِلهَ اِلا هُوَ الحیُ القَیوم.
‏ج) در سوره طه آیه ۱۱: وَ عَنتِ الوجوهُ لِلحیِّ القیُّوم.
‏آیه الکرسی برای رفع گرفتاری
‏در کتاب امالی از شیخ صدوق علیه الرحمه آمده: امیرالمؤمنین علی (ع) فرمود: اگر بدانید آیه الکرسی چه اندازه با اهمیت و با ارزش است در هیچ حالی آنرا ترک نمی‌کنید. برای رفع و از بین بردن مشکلات خود به آیه الکرسی پناه ببرید، اگر مشکلی دارید و یا اگر گرفتارید، اگر بیمارید، اگر تمام درهای این عالم به روی شما بسته شده است چرا از آیه الکرسی غافلید. با ایمان کامل و اعتقاد به اثر بخوانید و نتیجه بگیرید کما اینکه خواندن و نتیجه گرفتند.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
‏‏   

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده