خانه برنامه کاربردی

Phone

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
تعداد دانلود۲۰۰ هزار
امتیاز۴.۰۳
تعداد نظرات۱۹۵
سازنده Google LLC
نسخه۵۲.۰.۳۲۳۱۸۳۶۴۳
حجم۳۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۹/۰۵/۱۴
‏‏نرم افزار Phone برای اندروید 6.0(Marshmallow)یا دستگاه جدیدتان را بروزرسانی کنید تا تجربه تماستان را بهبود ببخشید و کنترل بر روی تماس هارا افزایش دهید با ویژگی هایی مثل محافظت در برابر هرزنامه ها(spam),شماره تماس گیرنده(caller ID) و مسدودسازی تماس.

‏*محافظت در برابر هرزنامه ها*
‏هشدار دادن برای تماس گیرنده های پنهانی و گزارش دادن تماس های مشکوک برای کمک به محافظت از جامعه در برابر فروشنده های تلفنی،کلاهبرداران و مزاحم ها.

‏*شماره تماس گیرنده(Caller ID)*
‏قبل از اینکه تلفن همراه را پاسخ دهید ببینید چه کسی تماس میگیرد،با نام های تجاری که بر روی تلفن همراهتان مشاهده میشوند و با شماره تماسشان.

‏*مسدود سازی تماس*
‏تماس هایی که میخواهید دریافت کنید و آن هایی را که نمیخواهید دریافت نکنید.شما میتوانید شماره ها را مسدود کنید تا از تماس های ناخواسته جلوگیری شود.

‏*پست الکترونیکی صوتی*
‏پیام های خود را چک کنید بدون اینکه مجبور باشید نمایی از تماس،پخش و پاک کنید از نرم افزار Phone و دانلود کنید صوت را بر روی دستگاهتان.در حال حاضر برای مشتریان پروژه های Fi,T-Mobile USA وOrange France در دسترس است.

‏*مکان های نزدیک*
‏دیگر نیازی به سوییچ کردن بین نرم افزارها یا کپی و پیست کردن های سنگین نیست.پیدا کنید و تماس بگیرید فقط از منوی جستجوی تماس.

‏*این نرم افزار از Pixel,Nexus,Android One و دستگاهای ویرایش شده Google Play که بر پایه Android 6.0 (Marshmallow) برنامه ریزی شده اند و جدیدتر پشتیبانی میکند.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏با آخرین به روز رسانی در قسمت Call Screen بر روی گوشی‌های پیکسل در کشور ایالات متحده، از این پس دستیار گوگل می‌تواند به صورت خودکار تماس‌های ناشناس شما را شناسایی کرده و تماس‌های تلفن‌های گویا (تماس‌های رباط‌های تبلیغاتی) را قبل از زنگ خوردن گوشی شما رد تماس کند و در موارد دیگر پس از چند لحظه اطلاعات و علت تماسِ تماس‌گیرنده را به شما نمایش دهد.

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای برنامه

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟