خانه برنامه عکس و فیلم
YouTube

YouTube

یوتیوب

حجم۸۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده Google LLC
این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (کمیته فیلترینگ) از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.

در عین حال می‌توانید اپلیکیشن مایکت را روی گوشی خود نصب کنید و به آخرین نسخه هزاران برنامه و بازی اندرویدی، با سرعت بالا و ترافیک نیم بها دسترسی پیدا کنید

۸ مگابایت
۲۵ میلیون
۴.۷
۱۷۵,۹۵۳
‏‏این اپلیکیشن در رده اپلیکیشن های رسانه قرار دارد.
‏یکی از اپلیکیشن های کمپانی گوگل با بیش از یک میلیارد دانلود.
‏این اپلیکیشن برای دسترسی ساده تر به محتوای یوتیوب در دستگاه های اندرویدی کاربرد دارد. بوسیله این اپلیکیشن می توانید به صورت آنلاین ویدئوهای موجود در یوتیوب را مشاهده کنید، لیست پخش مورد علاقه خود را بررسی کنید، برای ویدئوها کامنت بنویسید، کانال های مختلف یوتیوب را پیگیری کنید، ویدئوها و کانال ها را با جستجوی صوتی و جستجوی فوری بیابید و ...
‏همچنین به راحتی می توانید ویدئوی مورد نظر خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟