خانه بازی شبیه سازی

Open Heart Surgery Simulator

شبیه ساز عمل قلب باز

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی شبیه سازی
تعداد دانلود۴۴ هزار
امتیاز۲.۶۹
تعداد نظرات۷۰
سازنده Happy Baby Games - Free Preschool Educational Apps
نسخه۱.۱۸
حجم۳۴ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۵/۱۲/۱۱
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏عمل جراحی باز قلب شبیه سازی یک دکتر جراح قلب برای بچه هاست. این بازیهای پزشکی عالی با ابزار واقعی پزشکی و جراحی دیوانه وار بیمارها بسیار سرگرم کننده است برای بازی کردن. با بازیکنان دیوانه، شبیه سازی جراحی باز قلب برای داشتن یک پیوند قلب واقعی و عملیات نهایی است. آمبولانس به بیمارستان رسیده است زمانی که بیمار در یک جای یخ زده رفته بود. او ممکن است نیاز به یک ضربان ساز در کنارش داشته باشد. پوست را بشکافید، بدون آسیب زدن به قفسه سینه. هنگام پیشروی شما؛ مانیتور میزان سرعت ضربان قلب را چک کنید. سلامتی و تناسب اندام را با یک شبیه سازی جراحی باز قلب کسب کنید.
‏بچه ها دوست دارن که پزشک بشوند برای ویزیت و گرفتن بیمار. این بازی آموزشی بهترین شبیه سازی جراحی در این اپ می باشد. بزرگترین هجوم بیماران صدمه دیده و رنج کشیده از بیماری قلبی بسوی بیمارستان شما برای پذیرش عمل جراحی آنان. ابتدا اطلاعاتی از سوابق آنان قبل از پذیرش آنان و فرستادن آنان برای چکاپ نهایی. پزشک جراح مغز آنها ممکن است گزارش کند بیماری شکمی داشته بودند پیش از این. آنها ممکن است از بیماری ریوی رنج میبرند یا حتی بیماری کبدی یا کلیوی. در حالی که شبیه سازی جراحی باز قلب در حال انجام است مواظب مریضی بیماران باشید.
‏آمبولانس اینجاست. بیماران جدیدی برای جراحی باز قلب میاورد. پزشک آمبولانس پایین علائم و مریضی های که اون پیش ازین داشته نوشته هایی میگذارد، تا برسد به بیمارستان. این بیمار از یک عارضه قلبی رنج میبرد که ممکن است اثر بر بازوها، انگشتان و حرکت پاها داشته اگر قلب نتواند خون را براحتی پمپاژ کند. رگهای او و شریان ها بسته شده است. مغزش را چک کنید، چشمان، گوشها، بینی، زبان، کلیه، کبد، ریه ها، شکم و کل قسمتهای بدن، بدنش را از یخ کردن جلوگیری کنید. برای جلوگیری از هر آسیب، همین الان برای انجام شبیه سازی جراحی آماده کنید. شما یک جراح قلب هستید برای فرآیند جراحی. با دکتر مغز تماس بگیرید، دکتر کلیه، دکتر ریه، متخصص بیهوشی و تمام جراح های که میتوانند اعضای بدن بیمار را در حالی ک شما میخواهید فرآیند جراحی را انجام دهید چک کنند.

‏ویژگی های این بازی:
‏درمان سرگرم کننده و جراحی واقعی
‏گرافیک عالی و بازیکن دیوانه
‏شبیه سازی جراحی باز قلب عالی
‏استفاده از ابزار جراحی پزشکی مانند تیغه اسکالپال، شوک الکتریکی، سوزن، قطره چکان، نشان دهنده خنک کننده، موچین ها، کرم، رول باند و شربت
‏چک کردن دما با یک ترمومتر
‏زوم کردن دوربین
‏شما نوار مغز را گرفته اید برای مشاهده مغز بیمارتان

‏این بازی آپشن های بسیار سرگرم کننده ای دارد برای سعی کردن به شبیه سازی جراحی باز قلب در کلینیکتان. از بین بردن میکروب های آنان سبب درد و عوارضی میشود. بزرگترین هجوم بیماران در حال انتظار بیرون از کلینیک شما برای گرفتن درمان وجود دارد.

‏بازی پزشکی هرگز به این فوق العاده ای نداشته است. دکتر و یک جراح دیوانه بشید برای فرآیند شبیه سازی جراحی بیمارهایتان. مهارتهایتان را محک بزنید، یک جراح پیشرفته شوید، درمان کنید بیمارها را با بیماریهای دردناک و آنها را دوباره شاد و سالم بسازید.

تغییرات در نسخه جدید

‏‏- رفع اشکالات جزئی
‏- افزایش طراحی
‏- تجربه بیشتر کاربر

نصب اتوماتیک فایل‌های دیتای بازی

بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟