خانه برنامه کسب و کار
تعداد دانلود۴۰۰
حجم۱ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده شرکت ارتباط گستران هزاره
‏‏اولین نرم‌افزار اطلاع‌رسانی
‏مناقصه‌ها و مزایده‌های کشور
‏نرم‌افزار تندرفون یک موتور جستجو برای یافتن فرصت‌های جدید کسب‌و‌کار است. ما با نشر سریع و جامع آگهی‌های مناقصه، مزایده و استعلام بهاء به شما کمک می‌کنیم در سریع‌ترین زمان بازار هدف خود را شناسایی کنید. از این پس می‌توانید تمامی آگهی‌های منتشر شده مربوط به حوزه فعالیت خود را بصورت دسته‌بندی شده و در سریع‌ترین زمان ممکن بر روی تلفن همراه یا تبلت خود مشاهده کنید.

‏هیچ مناقصه‌ای را از دست ندهید

‏ما به پشتوانه 14 سال فعالیت تخصصی در زمینه اطلاع‌رسانی، به شما این اطمینان را می‌دهیم که با گردآوری روزانه‌ی صدها آگهی منتشر شده در منابع مختلفی چون روزنامه‌ها، نشریات و وب‌گاه‌های سراسر کشور، تمامی آگهی‌های مربوط به حوزه‌ی فعالیت شخصی یا سازمانی شما را بصورت دسته‌بندی شده و از مجرای تلفن همراه یا تبلت در اختیارتان قرار دهیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟