خانه برنامه کاربردی
گاوصندوق هوشمند

گاوصندوق هوشمند

تعداد دانلود۶۰۰
امتیاز۴.۳۱
تعداد نظرات۳۵
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کاربردی
سازنده ساجد جبارپور
‏‏ زمانی چیزی وجود دارد که ما دوست نداریم دیگران از وجود آن مطلع شوند؛ یا زمانی دوست نداریم فرد یا افرادی به حریم خصوصی وسیله ما ورود کنند و محتوای آن را ببینند، در این صورت پنهان کردن جزئیات درون حریم خصوصی وسیله از دید افراد نیز یک راهی میباشد اما باید این پنهان سازی توسط وسیله ای انجام شود که ردی از خود باقی نگذارد و در عین حال ما به جزئیات پنهان سازی شده دسترسی داشته باشیم.
‏گاوصندوق هوشمند، نرم افزاری است بسیار قدرتمند و حرفه ای که همانند یک گاوصندوق دربسته با امنیت بسیار بالا عمل کرده و از اطلاعات مخفی ، محرمانه و خصوصی شما به طور کامل محافظت می کند. کافیست که اطلاعات مورد نظر خود را به درون این گاوصندوق بسیار ایمن انتقال دهید و خیال خود را برای همیشه راحت کنید.
‏برخی از ویژگی های نرم افزار:
‏1. امکان مخفی سازی تمام پیام های متنی از صندوق پیام رسان
‏2. امکان مخفی سازی مخاطبین های دفتر تلفن و مخاطبین سیم کارت
‏3. امکان مخفی سازی و رمزگذاری روی نرم افزارهای نصب شده و نرم افزارهای سیستم گوشی
‏4. امکان مخفی سازی تمام فایل ها و پرونده ها با هر نوع فرمتی که باشند
‏5. امکان مخفی سازی عکس های حریم شخصی داخل گالری
‏6. امکان مخفی سازی فیلم های حریم شخصی داخل گالری
‏7. امکان مخفی سازی موسیقی ها داخل مدیاپلیر شما
‏8. قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات داخل گاوصندوق و بازیابی دوباره آنها
‏9. پشیبان گیری از رمز عبور ورودی و ایجاد رمز عبور ورودی دوم برای فراموشی رمز عبور ورود نرم افزار گاوصندوق
‏آموزش کار با نرم افزار :
‏وقتی برنامه را برای اولین بار اجرا میکنید از شما میخواهد که یک رمز عبور ورودی برای وارد شدن به گاوصندوق را ایجاد کنید که میتوانید از حالت پین (اعداد و کلمه) و هم حالت الگویی (کشویی) استفاده کنید
‏بعد از تنظیم و ذخیره رمز عبور با هفت آیکن رو به رو میشوید :
‏1. آیکن پیام ها (در این قسمت میتوانید تمام پیام های شخصی خود که در صندوق پیام رسانی گوشی وجود دارند را از گزینه اضافه و انتخاب پیام های مورد نظر مخفی کنید و میتوانید از داخل گاوصندوق ارسال و پیام های ورودی شخص مورد نظر را مستقیم به گاوصندوق دریافت کنید )
‏2. آیکن مخاطبین (در این قسمت با دو گزینه رو به رو میشوید 1. مخاطبین دفتر تلفن 2.مخاطبین سیم کارت ، برای مخفی کردن مخاطب مورد نظر فقط بروی گزینه اضافه کلیک و انتخاب مخاطب مورد نظر را اضافه کنید بعد اضافه کردن با یک هشدار رو به رو میشوید که از شما سوال میکند آیا در آینده می خواهید پیام های مخاطب مستقیم به گاوصندوق دریافت شوند؟ اینجا میل خودتونه اگه اره گزینه حتما در غیر این صورت گزینه لغو را کلیک کنید) توجه!!! برای دریافت مستقیم پیام شخص مورد نظر خود در گاوصندوق حتما شماره مخاطب به همان شکل (989123456789+) ذخیره و مخفی کنید .
‏3. آیکن نرم افزارها (در این قسمت میتوانید نرم افزارهای نصب شده شما و سیستم گوشی را مخفی و رمزگذاری کنید توجه کنید !!! مخفی کردن نرم افزارها فقط برای گوشی های روت شده قابل استفاده است اگر گوشی شما روت نیست فقط میتوانید نرم افزارها را رمزگذاری کنید )
‏4. آیکن پرونده ها (در این قسمت می توانید تمام فایل ها و پرونده های شخصی خود را انتخاب کنید و گزینه مخفی را کلیک کنید )
‏5. آیکن تصاویر ( در این قسمت با سه گزینه رو به می شوید 1. اضافه کردن تصاویر دوربین گوشی 2. جستجوی خودکار 3. اضافه کردن تصاویر از پرونده ها ، برای مخفی کردن تصاویر مانند آموزش بالا یکی از سه گزینه را کلیک و تصویر مورد نظر را انتخاب کنید بعد گزینه مخفی را فشار دهید)
‏6. آیکن موسیقی ها ( مانند آموزش شماره 5 ، موسیقی های خود را مخفی کنید )
‏7. آیکن فیلم ها ( مانند آموزش شماره 5 ، فیلم های شخصی خود را اضافه و مخفی کنید )
‏آموزش پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات گاوصندوق در خود نرم افزار گنجانده شده به قسمت تنظیمات> پشتیبان گیری و بازیابی داده سر بزنید .
‏ *در صورت رضایت ، با پنج ستاره از نرم افزار گاوصندوق هوشمند حمایت کنید*
‏‏نمایش حافظه خارجی و امکان مخفی کردن فایل ها
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟