استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه‌ها کسب و کار
کارجو+ | شبکه استخدام و کاریابی

کارجو+ | شبکه استخدام و کاریابی

ارزیابی و کاریابی

نصب در حال دریافت
نسخه۱۴.۲.۰
آخرین بروزرسانی۱۳۹۸/۱۰/۲۴
تعداد دانلود۱۴ هزار
امتیاز۴.۴
تعداد نظرات۲۰۴
حجم۶ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده کارجو پلاس
‏‏⚠️ همه آگهی های استخدام ایران را یکجا مشاهده کنید و قبل از همه از آگهی های جدید با خبر شوید!
‏💼 مشکل بیکاری!
‏بیکاری، بزرگترین مشکل جامعه ماست! مشکلی که به نحوی زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است. دلایل و ریشه های زیادی برای آن گفته شده اما بدون شک بخشی از این مشکل بدلیل نداشتن شناخت کافی بوجود آمده است:

ویدئو معرفی برنامه

‏❌ موقعیت شغلی
‏نداشتن شناخت کافی کارفرما از پیش نیازهای هر موقعیت شغلی
‏❌ ویژگی شخصیتی
‏نداشتن شناخت کافی کارفرما از ویژگی های شخصیتی کارجویان
‏❌ بازار کار
‏نداشتن شناخت کافی کارجویان از نیاز بازار
‏❌ توانمندی فردی
‏نداشتن شناخت کافی کارجویان درباره توانمندی های خودشان
‏💡 راه حل ما
‏➕رزومه ساده و کاربردی
‏ساختن رزومه همیشه یکی از دغدغه های کارجویان بوده و هست. در کارجو+ اما اینکار بسیار ساده انجام می شود و با این حال بسیار کاربردی است و کارجویان را به مناسب ترین شغل متصل می کند.
‏➕تست های روانشناسی
‏کارشناسان مشاور تیم ما در رشته نیروی انسانی و روانشناسی شناختی، تست ها و بازی هایی را پیشنهاد میدهند که کارجویان و کارآموزان را به شناختی کاملتر از خودشان نزدیکتر میکند و معیار مناسبی برای انتخاب در اختیار کارفرمایان قرار می دهد.
‏➕تست های تخصصی
‏تست های آنلاین تخصصی در رشته های مختلف مورد تقاضای بازار کار که توسط کارشناسان مشاور ما طراحی و بروزرسانی می شوند؛ معیار مناسبی هستند برای ارزش گذاری رزومه کارجویان بوسیله کارفرما و تعیین جایگاه آنها در بازار رقابتی کار.
‏➕مقایسه با دوستان
‏مقایسه نتایج تست ها با کارجویان دیگر در محل کار یا دانشگاه یا شهر، دیدی وسیعتر از بازار کار و رشته تحصیلی و شغلی در اختیار کارجویان قرار می دهد تا انتخابی آگاهانه و موفق داشته باشند.
‏➕فروم بازار کار ایران
‏امکان انتشار نظرات و سوالات تخصصی درباره بازار کار و استفاده از تجربیات دیگران برای پیشرفت شغلی.
‏➕تحلیل بازار کار
‏گزارشی آماری از وضعیت موجود بازار کار ایران برای متقاضیان ورود به این بازار است. اطلاعات این بخش با داده کاوی و تحلیل بیش از 50 هزار آگهی استخدامی آنلاین و آفلاین سراسر کشور در طول هر ماه جمع آوری می شود و معیار مناسبی برای انتخاب مسیر آموزشی و شغلی در اختیار کارجویان قرار می دهد تا از روندها و تقاضای بازار کار در ارتباط با مهارت هایشان درک بهتری داشته باشند.
‏➕شبکه سازی
‏علاوه بر امکانات مختلفی که برای شبکه سازی در اختیار کارجویان قرار می گیرد کارجو+ هر هفته فهرستی از دوستان پیشنهادی را برای اعضای باشگاه ارسال می کند که بر اساس نتایج تست ها مشابه ترین ویژگی ها را با هم دارند.
‏➕باشگاه کار
‏بستری برای برقراری ارتباط سریع و موثر بین کارجویان و کارفرمایان؛ اعضای باشگاه به امکانات ویژه کارجو+ دسترسی دارند.
‏➕جستجوی حرفه ای
‏متفاوت با هر چیزی که قبلا دیده اید در کارجو+ شما بین هزاران کارجوی آماده به کار با اطلاعات طبقه بندی شده و قابل مقایسه جستجو می کنید. یک کلید واژه یا چند فیلتر… و فهرست افراد واجد شرایط شهرتان در اختیار شماست.
‏➕دریافت آگهی استخدام
‏همه آگهی های استخدام منتشر شده در ایران با توجه به شهر مهارت های مورد نیاز و سایر ویژگی ها برای اعضای باشگاه کار ارسال می شوند و آنها می توانند مستقیم با کارفرما تماس بگیرند.
‏⚠️ چرا کارجو پلاس؟
‏درصد قابل توجهی از استخدام های موفق در ارتباط با رشته تحصیلی کارجویان نیستند! موفقیت یک استخدام بیشتر از تحصیلات مربوط به استعداد ها، توانمندی ها، مهارت ها و ویژگی هایی است که کارجویان آنها را جدی نمیگیرند و امکانی برای ارزیابی و ارزش گذاری آنها پیدا نکرده اند.
‏افراد موفق کسانی هستند که با تحقیق و یا حتی با خوش شانسی درباره نقاط قوت خود شناخت پیدا میکنند و شغل خود را متناسب با آن انتخاب میکنند. ما در کارجو پلاس راهی ساده اما کاربردی برای انتخاب مناسب ترین متقاضیان برای هر شغل را در اختیار کارجویان و کارفرمایان قرار می دهیم.
‏✳️ مهارت های نرم
‏'مهارت‌های نرم' (Soft Skills) ویژگی‌هایی فردی هستند که سبب تقویت تعاملات فردی و موفقیت شخصی، تحصیلی و شغلی می‌شوند.
‏بر خلاف مهارت‌های سخت (Hard Skills) که فقط به بحث در خصوص مجموعه‌ای از توانایی‌های فرد برای به انجام رساندن وظایف یا فعالیت‌هایی خاص می‌پردازد، مهارت‌های نرم به طور معمول بر پایه‌ی صفات شخصی و یا توانایی‌های ارتباطی که با تکرار و تمرین می‌توان به‌دست آورد، شرح داده می‌شود.
‏🔘 خود‌آگاهی
‏🔘 مدیریت هیجان
‏🔘 مدیریت استرس
‏🔘 مدیریت زمان
‏‏• رفع مشکل پرداخت

نظرات و امتیاز ها

۲۰۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mohsen
١١ تیر ١٤٠١

برنامه خوبی به شرطی پولی بودنش را بردارند

۰ ۱
بلک دراگون
٧ اردیبهشت ١٤٠١

زیاد به درد بخور نی

۰ ۰
Ali Sajjadi
٢٢ دی ١٤٠٠

با وجود طی همه‌ی مراحل ثبت نام و دادن همه‌ی اطلاعات مورد نیاز اصلا موفق به درج آگهیم نشدم!😄 دکمه‌ی تیک ثبتش کار نمی‌کنه! بعد از اون، چرا وقتی اینقدر اطلاعات و آدرس شبکه های اجتماعی و... از آدم می‌گیرین، یه شیوه برای دیلیت اکانت یا حذف هر چه بوده تعبیه نکردین! من حتی به سایتتون هم سر زدم ولی اونجا هم همچین چیزی نبود... خب این اصولی نیست اصلا!!! به نظر من اینجور برنامه های آگهی یا مثل دیوار و شیپور حساب کاربری رو با همون شماره همراه جور کنه یا اگه قراره بیش از این باشه خب راه حذفشم باید بذاره😐

۳ ۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

شاید دوست داشته باشید