خانه برنامه سرگرمی
تعداد دانلود۹۰۰
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۱۳
حجم۱۸ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده هیوانو
‏‏به دنیای وینکر خوش آمدید!
‏واقعیت افزوده وینکر با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری‌ها امکان ساخت و نمایش محتواهای چندرسانه‌ای را به صورت واقعیت افزوده با بالاترین کیفیت در لحظه ممکن می‌سازد. اپلیکیشن وینکر در کنار خدمات آنلاین آن در لحظه و به آسانی این امکان را برای همگان فراهم می‌آورد که به کمک فناوری واقعیت افزوده، دنیای اطراف را با محتوای دیجیتال پیوند بزنند.
‏با استفاده از اپلیکیشن وینکر می‌توانید دنیای اطراف را برای یافتن محتوای واقعیت افزوده جستجو کنید و سپس به مشاهده‌ی محتوا بپردازید. برای مشاهده‌ی محتوا کافیست نرم‌افزار را باز کرده و با استفاده از آن تصویر مورد نظر را اسکن کنید.
‏همچنین با استفاده از خدمات سایت وینکر (http://winkere.com) می‌توانید با بارگذاری تصویر زمینه و محتوای مورد نظرتان، در کمترین زمان ممکن یک تجربه‌ی واقعیت افزوده را خلق کرده و با دیگران به اشتراک بگذارید.
‏‏اضافه شدن وینک معرفی
‏بهبود جزئی واسط کاربری
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟