خانه بازی ماجراجویی
Flight Simulator Rio 2016

Flight Simulator Rio 2016

تعداد دانلود۲ هزار
حجم۳۱ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی ماجراجویی
سازنده Iconic Click
‏‏اگر به دنبال بازی هواپیما خوب هستید.Flight Simulator ریو 2016 فوق العاده است، تبدیل به خلبان شوید و با هواپیمای خود به مقصد بروید .
‏ Flight Simulator Rio 2016 یک بازی جدید شبیه ساز 3D Airplane Simulator است، تبدیل به خلبان شوید و با جت تجاری خود به مقصد پروازکنید.
‏راهنمای سفر خود را از طریق تمام ایستگاههای مسیر هدایت کنید تا اطمینان حاصل شود که به مقصد صحیح بروید، از طریق تمام ایستگاههای راه بروید و در زمان مقصد خود در فرودگاه مقصد خود بمانید تا بتوانید راههای بیشتری را برای خود کسب کنید.
‏هنگام ورود به منطقه ی مقصد خود، هواپیما را پایین بیاورید و برای فرود آماده شوید، مراقب باشید که سقوط نکنید!
‏هواپیما را به سمت باند فرودگاه هدایت کنید و در منطقه مشخص شده پارک کنید تا سطح را کامل کنید. در حالی که هواپیمای خود را پارک میکنید ، بسیار مراقب باشید که به اتوبوس، هلی کوپتر و غیره که در کنار راه پارک شده است برخورد نکنید. راه خود را بسازید و مراقب باشید که سقوط نکنید !!
‏این یک راندن دیوانه وار هواپیما با کنترل محاسباتی است.
‏Flight Simulator Rio 2016 ویژگی های بازی:
‏ به طور خاص هواپیماهای طراحی شده با ویژگی های منحصر به فرد و پرواز!
‏ جلوه های 3D با ابعاد عالی
‏تجربه واقعی فیزیک.
‏جلوه های فوق العاده صدا و احساس الهام بخش.
‏نحوه بازی
‏ گوشی یا تبلت را شتاب دهید تا مسابقه و سرعت را کنترل کند.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟