استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه برنامه شبکه‌های اجتماعی
Threads from Instagram

Threads from Instagram

نصب در حال دریافت
نسخه۲۰۵.۰.۰.۳۵.۱۱۴
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۶/۲۵
تعداد دانلود۲۹ هزار
امتیاز۴.۷
تعداد نظرات۱۱۹
حجم۲۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی شبکه‌های اجتماعی
سازنده Instagram
‏‏👋 سلام، این Threads است - یک اپلیکیشن جدید برای همراه شدن با دوستان نزدیکتان. اینجا برای شماست تا تصویرها، ویدیوها، وضعیت‌ها و داستان‌ها را به سرعت با فهرست دوستان نزدیک اینستاگرامیتان به اشتراک بگذارید.

ویدئو معرفی برنامه

‏فقط دوستان نزدیک
‏Threads با افراد در فهرست دوستان نزدیک شما کار می‌کند، بنابراین شما کنترل می‌کنید که چه کسی می‌تواند به شما در اپلیکیشن دسترسی پیدا کند. شما می‌توانید فهرست خود را هر زمانی در اینستاگرام یا Threads بسازید و ویرایش کنید.
‏فوری به اشتراک بگذارید
‏شما می‌توانید عکس‌ها و ویدیوها را به ⚡سرعت به اشتراک بگذارید. از میانبرهای دوربین استفاده کنید تا آن‌ها را فقط با دو ضربه برای دوستان نزدیکتان بفرستید.
‏کاری که می‌خواهید انجام دهید را از طریق وضعیت به اشتراک بگذارید
‏ شما می‌توانید گزینشی از وضعیت‌های پیش تنظیم شده انتخاب کنید (📚 مطالعه کردن)، ساخته خودتان (😅 عقب انداختن کارها)، یا فعال سازی وضعیت خودکار، که کمی از زمینه را با دوستانتان به اشتراک می‌گذارد (برای مثال، اگر شما 🌲 در جنگل هستید) شما می‌توانید استفاده از وضعیت را انتخاب کنید و تنها دوستان نزدیک شما وضعیت شما را خواهند دید.
‏به استفاده از اینستاگرام ادامه دهید
‏پیام‌ها از دوستان نزدیک شما اکنون در Threads پدیدار خواهند شد، اما شما هنوز در اینستاگرام به آن‌ها دسترسی خواهید داشت.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده