استور اندرویدی مایکت : مرجع دانلود ایرانیان
نصب
نسخه۲.۵.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۷/۰۴/۲۳
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۰۴
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده خدمات ارتباطی ايرانسل
‏‏دانا؛ برنامه کاربردی آموزش همراه
‏دانا ،جامع ترین برنامه کاربردی آموزش الکترونیکی در ایران است که با استفاده از شبکه اینترنت همراه، دانش آموزان، دانشجویان، و همچنین تمامی فعالان حوزه آموزشی را قادر می سازد که در هر زمان و مکان با دسترسی به باکیفیت ترین منابع آموزشی، بهترین اساتید و موسسات آموزشی را همواره در کنار خود داشته باشند.
‏مشاهده دوره های آموزشی
‏بعد از ورود به برنامه؛ دوره آموزشی مورد علاقه که از یک سری ویدئوی آموزشی، فایل جزوات و آزمون چند گزینه ای تشکیل شده است را به راحتی ببینید.
‏مطالعه و ثبت نام در دوره
‏بعد از مشاهده محتوای آموزشی نمونه، توضیحات مختصر، هزینه دوره، مدت زمان و آشنایی با مدرس و یا موسسه آموزشی دوره، برای شرکت در آن اقدام کنید. نحوه کار بدین صورت است که هر دوره به تعداد قسمت های مشخصی تقسیم شده که هر کدام از آنها نیز دارای زیر شاخه های کوچکتر هستند. با لمس هر عنوان درس از فهرست مذکور، ویدئوی آن بارگذاری می شود و می توانید آن را مشاهده نمایید. علاوه بر این، امکان دانلود فایل ویدیو و استفاده از محتوای آموزشی به صورت آفلاین نیز وجود دارد.
‏گزارش میزان پیشرفت و روند یادگیری
‏از لحظه لحظه پیشرفت شما گزارشی توسط دانا تهیه شده و به شما ارائه می گردد، هنگامی که به تدریج روند یک دوره را پشت سر میگذارید، دانا طبق آمار و ارقامی بر حسب درصد و نمره، پیشرفت آن را به شما نشان میدهد.
‏آزمون
‏بعد از اتمام دوره آموزشی با شرکت در امتحانات از نقات قوت و ضعف خود آگاه گردید
‏دریافت مدرک معتبر
‏در صورت علاقه امکان دریافت مدرک معتبر از موسسه آموزشی مربوط برای شما ممکن می باشد
‏همکاری با ما:
‏تمامی موسسات و افرادی که در حوزه آموزشی فعالیت دارند نیز امکان خواهند داشت محتوای خود را بر روی بستر برنامه کاربردی دانا ارائه دهند میتوانند در خواست خود را از طریق آدرس Dana@mtnirancell.ir برای ما ارسال نمایید.
‏‏بهبود رابط گرافیکیبهبود عملکرد اجرای دوره ها
‏افزایش سرعت اجرا 

نظرات و امتیاز ها

۱۰۴ نظر ۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عکس کاربر Interactive_land
٢٧ مرداد ١٤٠٢

‏✗ پر از مشکل. تازه راه افتاده اطلاعات وارد نمیشه کرد. پر از ارور و نقصه...من با پشتیبانی هم تماس گرفتم بعد از ۲۴ ساعت هیچ جوابی نیومد.

میپسندم۰ نمیپسندم۱
عکس کاربر وحیدامیدی
٢١ اسفند ١٤٠١

پنج۵ساله!اصلابروزرسانی نشده*نشونی سایت خیلی وقته ازدسترس خارج شده ونابوده*شماره تماسی نذاشتن*کل نصبش۱۰هزارواندی بیشترنیست*دقیقاحداقل۱۱یازده تادسترسی حساس وخصوصی ومهم میخواد*ده هانظرمنفی داره ناراضی اند*امتیازش کمتروکمترداره میشه به۳رسیده*نظرات براشون مهم نیست وبی پاسخ مونده*پشتیبانی نمیشه*نظارتی نیست*به مرورپسرفت داشته*مشکلات فنی پیداکرده* سالیان ساله ازدهه۹۰ارتقاداده نشده وسراغش نیومدن*خراب شده کارنمی کنه بالانمیادواردنمیشه خدمتی نمیده اجرا نمیشه*طرح شکست خورده متأسفانه*صفحه ام اپ پولسازگذاشتم

میپسندم۴ نمیپسندم۷
عکس کاربر mahdiemadi947@gmail.com
١١ آبان ١٤٠٢

فعلا!!!

میپسندم۰ نمیپسندم۰

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های مرتبط

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده