خانه برنامه سرگرمی
تعداد دانلود۳۰۰
حجم۱۰ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سرگرمی
سازنده رضا رحمتي
‏‏دریم کاپ برنامه ای برای کسانی است که می خواهند در طول جام جهانی با دوستان خود در مورد پیش بینی نتایج، کل کل کنند. این برنامه شامل دو نوع بازی است اولی که در آن باید تیم هایی که از گروهها بالا می آیند را پیش بینی کنید و دومی پیش بینی نتایج و اتفاقات هر بازی مانند بیشترین کرنر، شروع کننده بازی، تعداد گل ها و...
‏هوش مصنوعی موجود بر روی سرورها پس از مشخص شدن نتیج هر بازی یا هر مرحله امتیاز افراد را محاسبه می کند.
‏در این برنامه می توانید کلاب های مختلف ایجاد کنید و دوستان خود را به این کلاب ها دعوت نمایید. هر کلاب می تواند قوانین خاص خود را داشته باشد.
‏این برنامه در پلی استور گوگل و اپ استور اپل نیز موجود است. به دلیل تحریم های گوگل نسخه موجود در پلی استور بر روی آی پی های ایران کار نمی کند لذا نسخه مخصوص ایران را می توانید از اینجا دانلود کنید.
‏علیرغم اینکه این برنامه در بازارهای خارجی شامل خرید درون برنامه ای است، برای ایرانیها کاملا رایگان است؛ همچنین برای اجرا نیاز به اینترنت ترجیحا پرسرعت دارد.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟