خانه برنامه عکس و فیلم
همیار تحصیل

همیار تحصیل

تعداد دانلود۸۰۰
امتیاز۲.۸
تعداد نظرات۱۳
حجم۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده ابوالفضل جعفری
‏‏*این برنامه جزء 5 اپلیکیشن برتر سال 93 و 94 (بخش آموزش) در جشنواره وب و موبایل ایران می باشد،که با بررسی نظرات و خواسته های کاربران در سایر برنامه های مشابه و رفع نقاط ضعف و کاهش قیمت نسبت به آن ها ایجاد شده است،که مقایسه آن با دیگر برنامه ها به کاربران واگذار می شود.*
‏ویژگی نسخه 3:اضافه شدن قابلیت بکاپ گیری و بازیابی(این ویژگی هنگامی کاربرد دارد که به عنوان مثال شما درس های 4 ترم را ثبت کرده و می خواهید گوشی خود را فرمت نمایید با این قابلیت به سادگی دکمه پشتیبانی را زده و بعد از فرمت و نصب برنامه دکمه بازیابی را می زنید تا داده ها بازگردانده شود)
‏این برنامه یک برنامه بسیار کاربردی برای دانشجویان، اساتید و سپس دانش آموزان و معلمان میباشد
‏در ابتدا این را بگویم که اگر شما هیچکدام از موارد بالا هم نیستین باز این برنامه دو کارایی برای شما دارد.
‏خواهشا توضیحات تا انتها مطالعه شود:
‏1.آیا تابحال شده که بخواهید سر کلاس گوشی شما به صورت خودکار سایلنت شود؟شما می توانید در تنظیمات برنامه این کار را انجام دهید که سر کلاس گوشی شما بی صدا،ویبره یا بدون تغییر باشد!
‏2-آیا تابحال شده که فراموش کنین این هفته زوج است یا فرد؟ کافی است شما هفته ای که در آن هستین را تعیین کنین زوج است یا فرد تا هفته های بعدی تا آخر ترم را برنامه به شما بگوید زوج است یا فرد!
‏3-آیا تا بحال شده که استاد کوئیز یا تکلیفی را تعیین کنند و شما فراموش کنین؟ یا اینکه بخواهید زمانِ هشداری برای خواندن کوئیز و یا انجام تکلیف تعیین کنین تا به شما یاد آوری شود؟ در این برنامه شما می توانید زمان گرفتن کوئیز یا تحویل تکلیف و همچنین زمان یادآوری برای خواندن کوئیز یا انجام تکلیف را در آن ثبت نمایید تا برنامه آن را به شما یادآوری کند!
‏4-آیا تا به حال شده که بخواهید برنامه هفتگیتون به صورت اولین تصویر بالا(هفته فرد=* و هفته زوج=**) و همچنین جزئیات هر درس شامل نام استاد،کلاس و ساختمان و ساعت کلاس راهمیشه همراه خود داشته باشید ؟علاوه بر این تکالیف و کوئیزها و امتحان های هر درس و جزئیات آنها شامل ساعت انجام، ساعت یادآوری و توضیحات را ثبت و همیشه به همراه خود داشته باشید؟
‏5-آیا تا به حال شده که ترم 3 باشید و بخواهید مرور کنین که درس ها، امتحانها و کوئیزهایی که ترم 1 داشتین به چه صورت بوده است؟و یا اگر دانش آموز هستین و کلاس پنجم هستین، دوست دارید یادآوری کنین که کلاس سوم درس ها و امتحان هایی که داشتین به چه صورت بوده است؟( قابلیتی که دیگر برنامه های مشابه آن را ندارند)در این برنامه یک فیلد به نام شماره پشتیبان (برای دانشجویان همان شماره ترم و برای دانش آموزان همان سال تحصیلی) می باشد که وقتی شما یک درس با شماره پشتیبانیِ جدید ثبت نمایید به طور خودکار، برنامه داده های قبلی را ذخیره میکند و وارد نسخه پشتیبان جدید می شوید و سایلنت شدن تلفن همراه بر اساس شماره پشتیبان جدید می باشد و هر موقع که خواستین می توانید از تنظیمات، باز برنامه را با هر شماره پشتیبانی که مدنظرتون بود دوباره بازیابی نمایید.
‏دو کارایی اضافه تر که همه(علاوه بر دانشجویان ، دانش آموزان و اساتید و معلمان)می توانند از آن بهره ببرند به صورت زیر می باشد:
‏6-آیا شما برای کارهای غیر درسی هم برنامه ریزی دارید؟ در این برنامه می توانید رویدادهای غیر درسی(تبریک تولد،گرفتن کتاب و...) را نیز ثبت کنید و توضیح، تاریخ یادآوری برای آن ثبت کنید تا به شما یاد آوری شود(کاری که برنامه های یادآور انجام می دهند)
‏7-آیا تا به حال شده که خواب باشید و گوشی شما زنگ بزند؟شما می توانید کلاسی را به نام خواب تعیین کنید:-)!! تا در آن ساعت گوشی شما سایلنت شود
‏توضیح پایانی:
‏در رابطه با قیمت برنامه ،این را در نظر بگیرید که قیمت این برنامه در حد یک دفترچه یادداشتی است که شما در شروع سال تحصیلی یا ترم می خرید،در حالی این برنامه با قابلیتهایی که در بالا ذکر شد،هر سال و هر ترم قابل استفاده است!
‏خوشحال میشوم نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را برای بهبود عملکرد نرم افزار، از طریق قسمت 'تماس با ما' در برنامه ، با ما در میان بگذارید.
‏پاسخ به نظراتی که از طریق ایمیل جوابی ندادند:
‏لطفا درستش کنید با ساعت قدیم کار میکنه -->با یکبار خاموش و روشن کردن گوشی همه چیز درست می شود
‏‏نسخه 3.21
‏رفع باگ پشتیبان گیری در برخی نسخه های اندروید
‏نسخه 3.2
‏خودکار پر شدن فیلد شماره پشتیبان( شماره ترم یا سال تحصیلی)
‏تغییر صفحه کلید به صفحه کلید عددی برای فیلد شماره ترتیب
‏نسخه 3
‏تغییر گرافیک برنامه
‏تغییر فونت کلیه قسمت ها
‏اضافه شدن قابلیت بکاپ گیری و بازیابی(این ویژگی هنگامی کاربرد دارد که به عنوان مثال شما درس های 4 ترم را ثبت کرده و می خواهید گوشی خود را فرمت نمایید با این قابلیت به سادگی دکمه پشتیبانی را زده و بعد از فرمت و نصب برنامه دکمه بازیابی را می زنید تا داده ها بازگردانده شود)
‏نسخه 2.1
‏توجه کنید کلیه درس ها و رویدادها با به روزرسانی حذف می شوند اگر از نسخه قبلی استفاده می کنید،آن ها را در جایی یادداشت و در نسخه جدید وارد نمایید
‏افزودن قابلیت پشتیبان گیری بنا به درخواست یکی از کاربران(توضیح در قسمت بالا)
‏نسخه 1.3
‏رفع یک باگ(در نسخه قبلی اگر دو کلاس پشت سر هم داشتید مثلا 8تا10 و10تا12 کلاس 10تا12 سایلنت نمیشد(چون ساعت 10 ازحالت سایلنت بیرون می آمد و بلافاصله نمی توانست به ساینلت برود و الان 9:59 از سایلنت بیرون میاد و ساعت 10 دوباره سایلنت میشود) تصحیح چند غلط املایی
‏نسخه 1.2
‏انتخاب رنگ برای هر درس
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۲,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟