خانه برنامه اجتماعی
یادداشت شناور پیشرفته

یادداشت شناور پیشرفته

تعداد دانلود۳۰۰
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی اجتماعی
سازنده مهرداد90
‏‏• برنامه فوق العاده برای زمانی که با کسی قرار داریم یا وقت دارو و بیمارستان یا باید در ساعت مشخصی جایی باشیم.هر یادداشتی که دوست دارید ایجاد کنید و با تنظیمات شخصی سازی شده از قبیل رنگ یادداشت نماد قابلیت نشان در صفحه اصلی برای فراموش نکردن زمان قرارهایمان و مخفی کردن یادداشت از صفحه اصلی بعد از انجام قرار و کار شخصی.حتی میتوانیم بعد از انجام کار مورد نظر یادداشت را حذف نکنیم و بایگانی کنیم تا از صفحه مخفی باشد ود در زمان نیاز مجدد فعال کنیم.
‏میتوانید یادداشت های خود را ویرایش نمایید اگر می خواهید یادداشت شما در صفحه اصلی پنهان باشد نماد فلش بالای صفحه را ضربه بزنید تا فلش رو به بالا باشد و یادداشت بایگانی شود و در صفحه اصلی گوشی شما پنهان باشد هر زمان خواستید در صفحه فعال باشد به بخش بایگانی رفته و فلش را کلیک نموده و ذخیره نمایید گزینه نشان دادن جهت نماد یادداشت در صفحه اصلی از تنظیمات قابل تغییر میباشد
‏تغییر نماد تغییر رنگ یادداشت انتخاب جهت نماد در صفحه اصلی گوشی تمامی گزینه ها از طریق نوتیفیکیشن گوشی قابل تغییر میباشد
‏با انتخاب گزینه جدید میتوانیم یادداشت جدید انتخاب نماییم
‏با انتخاب گزینه نامرئی یادداشت ها را از صفحه اصلی گوشی مخفی میکنیم
‏با گزینه بیشتر تنظیمات یاداشت را تغییر میدهیم
‏با زدن گزینه چوب متن یادداشت مخفی میشود و فقط نماد یادداشت نشان داده میشود.
‏و کلی امکانات دیگر تا هرگز زمان قرارها و کارهایمان را فراموش نکنیم.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟