استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی تفننی
Backgammon

Backgammon

نصب در حال دریافت
نسخه۲.۱
آخرین بروزرسانی۱۳۹۹/۰۲/۰۸
تعداد دانلود۱۲ هزار
امتیاز۳.۷
تعداد نظرات۱۵
حجم۵ مگابایت
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی تفننی
سازنده Playpager
‏‏این بازی یک تخته نرد پنج مگابایتی است که به صورت رایگان و آفلاین بدون نیاز به اینترنت شما را سرگرم خواهد کرد.
‏ سطح دشواری آن آسان تا متوسط قابل تنظیم بوده و مناسب بازیکنان مبتدی تخته نرد است. هنگام انتخاب مهره، صفحه بازی حرکات احتمالی را نمایش می دهد تا بتوانید ساده تر آن را یاد بگیرید و از بازی لذت ببرید.

ویدئو معرفی بازی

‏ یک برنامه کم حجم، سریع و سبک که حریف رایانه ای با هوش مصنوعی مناسب بازیکنان مبتدی و معمولی یا بازیکنان حرفه ای که دوست دارند مدام برنده شوند. حریف کامپیوتری شما گاهی گاهی هوشمند است و گاهی نیز اشتباهات جدی می کند ، بنابراین شرایط هیجان انگیزی در انتظار شما خواهد بود.
‏ این برنامه بر اساس بازی رسمی تخته نرد ساخته شده است.
‏ تخته نرد از بازی های فکری و متکی به تاس ریزی، شمارش و شانس است. در ابتدای بازی ، همه مهره های شما با الگوی تعیین شده در زمین بازی قرار می گیرند. در این بازی دو نفره، طرفین مهره‌ های خود را بر اساس دو عددی که بر روی تاس می آید در جهت حرکت عقربه‌های ساعت یا خلاف آن حرکت می‌دهند و در نهایت از بازی خارج می کنند و در پایان بازیکنی برنده است که زودتر همه مهره‌های خود را از زمین بازی خارج کند. اگر بازیکنی چهار دست برنده شود و دست آخر مارس کند به امتیاز یک برنمیگردد.
‏ قوانین بازی:
‏ - هر بازیکن می تواند به سمت هر نقطه ای که بلوکه نشده باشد حرکت کند: وقتی حریف شما دو یا چند مهره در یک نقطه دارد ، آن نقطه بلوک می شود.
‏ - بازیکنی که جفت بیاورد، باید دو برابر اعداد روی تاس ها حرکت کند.
‏ - هنگام حرکت یک بازیکن با تاس جفت ، نقاط میانی باید باز باشند (مسدود نشوند). به عنوان مثال: اگر 3 و 4 بیاورید ، فقط در صورت مسدود نبودن نقطه 3 و 4 می توانید آن هفت مرحله را حرکت کنید.
‏ - بازیکنی که مهره خود را به نقطه ای که فقط یکی از مهره حریف هست منتقل کند می تواند مهره حریف را بزند و آن را روی میله وسط تخته قرار دهد. پس از آن حریف ملزم است قبل از حرکت دیگری آن مهره را به بازی برگرداند. بازیکن باید از ابتدا به بازی وارد شود. اگر از بازگرداندن مهره جلوگیری شود ، هیچ حرکتی قابل انجام نیست و نوبت به بازیکن دیگر بر می گردد.
‏ - هنگامی که همه مهره های خود را به خانه خود منتقل کردید، می توانید شروع به برداشتن آنها کنید. اولین بازیکنی که همه مهره های خود را از صفحه بردارد، برنده بازی است.

دیگران نصب کرده‌اند

شاید دوست داشته باشید