خانه برنامه کسب و کار
کسب درآمد از メ

کسب درآمد از メ

تعداد دانلود۱۰۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی کسب و کار
سازنده تیم برنامه نویسی Next Roid
‏‏در این برنامه با روشهای نوین کسب درآمد آشنا می شوید و شما هم می توانید به سادگی با این روشهای کسب درآمدی که ما معرفی می کنیم همچون خیلی از افراد موفق کسب درآمدی بالا و دلنشین داشته باشید که حتی نمی دانید این روشها وجود دارند! و خیلی ها نگران این هستند که شما این راه ها را بدانید و رقیب آنها شوید!
‏۱- روش کسب درآمد از اینترنتدر این قسمت روش های درآمدزا کسب و کار از طریق اینترنت و تلفن را ذکر می کنیم و طریقه کار با این روش ها را به شما توضیح می دهیم و به معرفی سایتهای درآمد زا و نحوه کار آنها در این روش کسب درآمد می پردازد از قبیل :
‏1 کسب درآمد با کلیک ۲ کسب درآمد با ثبت نام۳ کسب درآمد از تلگرام۴ کسب درآمد از اینستاگرام۵ کسب درآمد از BTC واحد پول مجازی۶ کسب درآمد از بازی۷ کسب درآمد از بازی کلش اف کلنز و 20488 کسب درآمد از ویدیو ۹ کسب درآمد از فروشگاه اینترنتی۱۰ کسب درآمد از فروش فایل ۱۱ کسب درآمد از فروش شارژ۱۲ کسب درآمد از برنامه نویسی ۱۳ کسب درآمد از ایمیل ۱۴ کسب درآمد از بک لینک۱۵ کسب درآمد از جستجو در گوگل۱۶ کسب درآمد از نویسندگی۱۷ کسب درآمد از آپلود در اینترنت۱۸ کسب درآمد از پاپ آپ
‏۲-کسب درآمد ساخت و پرورش از قبیل :
‏۱ پرورش کاکتوس۲ پرورش بلدرچین۳ ساخت شمع ۴ ساخت صابون ۵ تعمیر لامپ ۶ با تخصص شما
‏همچنین این برنامه بخشی به نام شغلهای پر درآمد دارد که شما می توانید در این قسما شغلهای پر درآمد دنیا را بشناسید
‏منابع تجربی:گفتگو با تجربه کنندگان موفق در کسب و کارتجربه ما از بهترین روشهای کسب درآمد.
‏منابع مجازی : سایت های بسیاری در این مورد استفاده شده که در برنامه به آن ها اشاره خواهیم کرد
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
۵,۰۰۰ تومان

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟