خانه برنامه آموزشی
کیپ‌‌‌‌‌‌‌‌وی

کیپ‌‌‌‌‌‌‌‌وی

تعداد دانلود۷۰۰
امتیاز۵
تعداد نظرات۷
حجم۲ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده ناسیان
‏‏در مسیر فراگیری یک زبان جدید یادگیری لغات مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند. این نرم‌افزار با بهره‌گیری از مدرن‌ترین روش‌های آموزشی این فرایند را برای شما تسهیل می‌کند.
‏ده‌ها نرم‌افزار یادگیری لغات به زبان فارسی و انگلیسی پیش از این منتشر شده‌اند که عموما بر روش‌های تکرار سیستمی مانند لایتنر تاکید دارند. مسلما این گونه نرم‌افزارها موثرتر از روش سنتی دفترچه لغات هستند اما مشکلات متعدد روش لایتنر در میان مدت موجب دلسردی زبان‌آموزان می‌شود. برای مثال در روش لایتنر شما هیچ گاه طرز صحیح نوشتن لغت و روش درست استفاده از آن را یاد نمی‌گیرید. به علاوه، با افزایش تعداد لغات مرور روزانه بیش از صد لغت بسیار زمانبر و خسته کننده است. همچنین پراکنده شدن لغات یک درس در مراحل مختلف موجب پریشانی ذهنی می‌شود. کیپ‌وی تمامی این نقص‌ها را پوشش داده است.
‏این نرم‌افزار از کلیه‌ی کانال‌های یادگیری از جمله شنیدن، دیدن، نوشتن، تکرار و بازی بهره می‌گیرد که علاوه بر افزایش بازده ذهنی، انگیزه یادگیری را در شما تقویت می‌کند.
‏‏رفع برخی اشکالات جزیی
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟