خانه برنامه سیر و سفر
تعداد دانلود۱۰۰
حجم۹ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی سیر و سفر
سازنده بهنام شجاع الدینی
‏‏این نرم افزار موبایلی یک راهنمای جیبی بوده که به معرفی جاذبه های گردشگری استان کرمان و کسب و کارهای وابسته به آن با امکان مسیریابی آنلاین و مقایسه بین کسب و کارها و همچنین نزدیکترین جاذبه گردشگری و یا کسب و کار مورد نظر به شما می پردازد. در کرمان نما می توانید از آخرین تورهای آژانسهای مسافرتی استان کرمان مطلع شوید.
‏این راهنمای سفر شامل اطلاعات مفید و کاربردی برای سفر به کرمان ، راهنمای اقامت ، راهنمای غذاها و نوشیدنی های محلی، رستوران ها و کافه ها، جاذبه های گردشگری و چندین عنوان کاربردی دیگر است که به خوبی می تواند گزینه های مناسبی و متنوعی برای سفر به کرمان در اختیار شما بگذارد. با این برنامه به تمام اطلاعاتی که در طول سفر به کرمان احتیاج دارید دسترسی خواهید داشت.
‏کرمان نما لذت یک سفر آگاهانه
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟