En
خدای جنگ (GOS)
برای مشاهده‌ی ویدئو کلیک کنید
حجم:۲۴.۷ مگابایت
نسخه: ۴.۳.۶(۱۳۹۶/۱۲/۰۷)
حداقل سازگاری:   Android 2.2 (Froyo)
مشاهده ویدئو
هیجانی
3.52
1,253
۱۲
هزار
دانلود
۲ روز
خدای جنگ (GOS) #1
خدای جنگ (GOS) #2
خدای جنگ (GOS) #3
خدای جنگ (GOS) #4
خدای جنگ (GOS) #5
خدای جنگ (GOS) #6
خدای جنگ (GOS) #7
خدای جنگ (GOS) #8

   توضیحات

برخی از ویژگی های اضافه شده به برنامه توسط کیهان:

‏• افزوده شدن تنظیمات مورد نیاز برای تمام گوشی ها

‏• قابلیت تنظیم گرافیک

‏• بدون گیر، باگ، لگ و مشکلات مربوطه (بخش تنظیم گرافیک مطالعه شود)

‏• قابلیت ذخیره سازی در هر نقطه از بازی

‏• قابلیت اتصال دسته

‏• قابلیت شخصی سازی محل کلیدهای دسته

‏• و...


توضیحات:

‏کریتوس باز گشته است، بازگشته است تا جواب سوال هایمان را در خاطراتش جواب دهد، اینبار نه در نقش برده، بلکه در نقش قاتل خدایان یونان. پس از موفقیت عنوانی از این سری که بر روی کنسول های مختلف منتشر شد، دوباره شرکت Ready at Down دست به کار شد و با همکاری Santa Monica عنوانی انقلابی را برای کنسول ها منتشر کرده است. حقیقتاً داستان بازی یک از بهترین ها در این سری است که با ایجاد جذابیت در بازیباز و ترقیب وی به ادامه دادن بازی اورا درگیر خود میکند. همچنین در این نسخه جواب سوالاتی همچون چگونگی نقش بستن خطوط قرمز رنگ بر روی بدن کریتوس و زخم روی چشم راستش داده خواهند شد.

همیشه انسان ها بازیچه ی خدایان بوده اند، اما تابحال چه کسی توانسته است خدایان را بازیچه ی خودش بکند!؟ جواب کسی نیست جز کریتوس، قاتل خدایان. داستان این نسخه از بازی بین نسخه ی اول و دوم بازی اتفاق می افتد، زمانی که کریتوس در قله ی کوه المپ و بر روی تخت خدایی “آرس” که قبلاً اورا کشته مستقر شده است ولی هنوز کابوس هایش اورا تنها نمی گذارند؛ “آتنا” قبل از کشتن “آرس” به او قول داده بود که اگر اینکار را کرد، کابوس هایش را از او دور کند، اما او به قولش عمل نکرد، همین اتفاق کریتوس را خشمگین تر از قبل و زندگی را بر او پوچ گردانیده است. کریتوس دنبال پاسخی میگردد، پاسخی برای سوالات خویش، سوالاتی که جوابشان در خاطرات وی نهفته هستند. خاطراتی که در مقبره ی Poseiden در شهر آتنلانتیس رقم خورده اند. کریتوس کشتی خود را راهی آتلانتیس کرده است تا جواب سوالاتخود را بگیرد. “آتنا” به کریتوس میگوید که در مورد تحقیق در باره گذشته اش پا فشاری نکند و بهآنجا بازنگردد، اما کریتوس با بی اعتنایی به حرف وی سعی در رفتن به آتلانتیس دارد. آیا او قادر به گرفتن پاسخی برای سوالات خود خواهد بود!؟ این یک حقیقت است که هر بار نسخه ای جدید از God of War عرضه می شود، صنعت بازی را در زمینه های تکنیکی و بصری چند پله به جلو می راند. همانطور که پیش بینی می شد، این نسخه تمام محدودیت های بازی را پشت سر گذاشت و صفی از صحنه های بسیار چشمگیر و حیرت انگیز را در پیش روی بازیکن ها به نمایش در آورد.، همه بر این باور بودند که این محصول نهایت قدرت و قابلیت کنسول دستی Sony را به تصویر کشیده است. اما با عرضه خدای جنگ 3 مشخص شد که بضاعت و توانایی این کنسول بیش از این ها بوده است. همانند نسخه های قبلی دوباره شاهد درگیری کریتوس و دیگر اساطیر یونانی هستیم که اینبار این جنگجوی بی باک به دنبال پیدا کردن راهی برای رسیدن به برادر از دست رفته اش است. اما در کنار سیل عظیمی از نوآوری ها و جزئیات اضافه شده نسبت به قسمت قبلی که روی کنسول عرضه شد، سیستم حرکت دوربین و فیلمبرداری از صحنه های مختلف بازی، همچنان سنت این سری را حفظ کرده و سعی شده تا با حرکات افقی همراه با کریتوس و همچنین بزرگنمایی در برخی از نقاط، تمام جزئیات محیط به بازیکن نشان داده شود. همچنین صحنه های نمایشی میان بازی نیز بسیار دقیق و زیبا طراحی شده اند و نکته مهم تر اینکه یکپارچگی خود را با بازی حفظ کرده اند. بازی با دورنماهای (Draw to Distance) خیره کننده (از مناظر دریایی گرفته تا کوه آتشفشان و معابد خدایان)، شما را وادار به درنگ و تماشا می کند. واقعا غیر قابل باور است که در یک کنسول دستی بتوان این همه المان با کیفیت در محیط قرار داد و به تمام آن ها حیات بخشید، طوری که شما حس می کنید تمامی عوامل طبیعی در محیط جان دارند.


ویژگی های منحصر به فرد برنامه (اعمال شده توسط گروه کیهان):

1- اضافه شدن قابلیت ذخیره کردن بازی به درخواست کاربران در هر کجای بازی برای اولین بار توسط کیهان (6 اسلات حافظه برای هر بازی)

2- اضافه شدن قابلیت تنظیم گرافیک بازی برای اولین بار توسط کیهان

3- کاهش 50% فضای اشغالی توسط برنامه به دلیل قرار نگرفتن دیتا در برنامه (در غیر این صورت هم حجم خود برنامه و هم دیتا که پس از نصب برنامه به گوشی منتقل میشود فضای گوشی شما را اشغال میکند)

4- سازگاری با تمام نسخه های اندروید

5- نصب آسان و هوشمند (جهت جلوگیری از سردرگمی دراجرای برنامه)

6- کاهش حجم دیتای بازی از 2.5gig به 550MB توسط گروه کیهان (برای رفاه حال کاربران)

7- امکان اتصال دسته بازی


نکات قابل توجه در مورد بازی:

  • برای اجرا نیازمند دانلود دیتا به حجم 550Mb هستید (لینک دانلود مستقیم و نصب هوشمند در برنامه تعبیه شده)


  • حتما تنظیم گرافیکی مورد نیاز (جهت اجرای بهتر) برای هر بازی را در صفحه اول برنامه مشاهده کنید.

    جهت دریافت آخرین اخبار بازی ها و کدهای هدیه 100% در کانال ما عضو شوید:
    برای عضویت اینجا کلیک کنید

   تغییرات در نسخه جدید

‏• بهبود عملکرد و کارایی

   دسترسی های نرم افزار

  • اینترنت
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • خواندن حافظه گوشی
  • بیدار نگه داشتن دستگاه
  
1,253
  
3.52
kian.y.u.f
۱۳۹۷/۰۲/۰۳
بازیش خیلی عالی بود ولی ی خرده صداش خرخر میکنه اگه راهی دارید بگید انجام بدم
  
خدای جنگ
۱۳۹۷/۰۲/۰۳
بازی عالی بود من از همون کودکی عاشق این بازی بودم ولی پی اس پی خراب شد و شکر که برای اندورید اماد شد از زحمات تون متشکریم ولی اگه میشد بازی های پی اس پی رایگان می بود بهتر بود ممنون استیدیو کیهان و مایکت
  
علیرضا
۱۳۹۷/۰۲/۰۱
عالیه ولی من مطابق اون چیزی که برای رون بودن بازی باید تنظیم کنی تنظیم کردم ولی هنور صداش مشکل داره و یکمی کنده
   +2

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده

برنامه‌های مشابه

شاید دوست داشته‌ باشی