خانه برنامه آموزشی
تبدیل عکس به متن | آموزش

تبدیل عکس به متن | آموزش

تعداد دانلود۵۰۰
امتیاز۲.۷
تعداد نظرات۷
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
سازنده MasterDanesh
‏‏• آموزش تبدیل عکس به متن فارسی در گوشی اندروید.
‏آیا تا به حال برای شما هم پیش آمده که نیاز باشد تا تبدیل تصویر به متن داشته باشید؟ برای همه‌ی ما بارها پیش آمده که باید مطالب موجود در یک فایل pdf، ‌صفحاتی از یک کتاب و یا یک تصویر دارای متن را تایپ کنیم و برای انجام این کار ساعت‌ها زمان از دست دادیم و یا مقدار زیادی هزینه پرداخت کردیم تا فرد دیگری این مطالب را برای ما تایپ کند. اما حالا با وجود پیشرفت تکنولوژی OCR دیگر چنین کاری معقول به نظر نمی‌رسد.
‏فناوری تبدیل تصویر به متن یا OCR می‌تواند دست نوشته‌ها و یا فایل‌های متنی مانند تصاویر اسناد اسکن شده و یا فایل‌های pdf و… را شناسایی کند و متن موجود در این فایل‌ها را به یک فایل متنی قابل ویرایش تبدیل کند. دقیقا همان کاری ما برای تبدیل محتوا متنی غیر قابل ویرایش به یک فایل متنی قابل ویرایش انجام می‌دادیم را فناوری تبدیل تصویر به متن یا OCR در چند ثانیه انجام می‌دهد.
‏• اما بسیاری از ابزار های موجود یا از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنند یا دقت پایینی دارند و نیاز به صرف هزینه های زیادی هستند.ما در این اپلیکیشن ابزاری را معرفی میکنیم با {آموزش تصویری + آموزش ویدیویی به صورت مرحله ای با دسترسی کامل به افزونه ها} که علاوه بر رایگان بودن از زبان فارسی با دقت بالا پشتیبانی میکند.
new
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟