En
حجم:۲.۴ مگابایت
نسخه: ۱.۸.۸(۱۳۹۳/۱۱/۱۳)
کتاب
۴.۵
۴
۳۰۰
دانلود
۲ روز
ویکی واژه معین #1
ویکی واژه معین #2
ویکی واژه معین #3
ویکی واژه معین #4
ویکی واژه معین #5
ویکی واژه معین #6
ویکی واژه معین #7

   توضیحات

‏‏فرهنگ معین یکی از فرهنگ‌های مهم واژگان فارسی است. نویسنده این فرهنگ دکتر محمد معین و ناشر آن انتشارات امیرکبیر است اولین بار در سال ۱۳۵۰ پس از فوت دکتر محمد معین با همت دکتر جعفر شهیدی چاپ گردید.

‏فرهنگ معین در شش جلد تدوین شده و بارها در ایران به چاپ رسیده‌است.

‏مجموعه ای که مشاهده می کنید حاوی برگزیده ای از این فرهنگ و در حدود 36000 لغت است.

‏با توجه به لزوم غنی سازی واژه نامه های ارائه شده در قالب ویکی واژه در ابتدا قرار بود این فرهنگ را بصورت رایگان ارائه کنیم اما با توجه به وجود برنامه ای مشابه، بر آن شدیم تا بمنظور حمایت از توسعه دهندگان و برنامه نویسان داخلی قیمت مناسبی برای آن در نظر بگیریم.

‏تیم توسعه ویکی واژه سعی دارد تا واژه نامه های مختلف موجود در اینترنت را در قالب ویکی واژه ارائه نماید و مجموعه ای غنی از واژه نامه های مختلف را در اختیار شما قرار دهد. از آنجاییکه اکثر این واژه نامه ها رایگان بوده و براحتی قابل دانلود می باشند لذا نمی توان مالکیت معنوی آنها را احراز نمود. لذا از شما دوستان عزیز تقاضا داریم اگر منبع قابل استنادی در این زمینه یافتید در جهت رعایت حق مالکیت معنوی اثر، به معرفی آن به ما بپردازید.

‏تیم توسعه ویکی واژه پذیرای پیشنهادات شما در زمینه واژه نامه های مختلف در قالب فایلهایی با پسوندهای زیر برای ارائه آن در قالب ویکی واژه است.
‏bgl, ifo, xdb, dct, m2, sdb

‏پس از نصب این برنامه اگر نسخه هایی قدیمی تری از ویکی واژه با واژه نامه متفاوت در اختیار دارید، با اجرای هر کدام که شماره نسخه (ورژن کد) پایین تری از دیگری دارد، شاهد حذف آیکن و ویجت مربوط به آن خواهید بود و تنها آیکن و ویجت نسخه ای باقی خواهد ماند که شماره نسخه بالاتری نسبت به بقیه داشته باشد.

‏بنابراین با انتخاب آیکون ویکی واژه می توانید به تمامی واژه نامه های نصب شده در دستگاه خود از طریق دکمه تعبیه شده در کنار جعبه متن کلمه و همچنین قسمت تنظیمات برنامه، دسترسی داشته باشید.

‏در این حالت اگر به مشکلی در اجرا و یا استفاده از ویجت برخورد کردید، کافی است یک بار دستگاه خورد را خاموش و روشن کنید و بعد از آن مبادرت به اجرای برنامه و یا قرار دادن ویجت در صفحه خانگی بفرمایید.


‏شما دوستان عزیز می توانید از طریق لینک زیر محصولات دیگر سرزمین خورشید را مشاهده کنید:

‏http://www.wikivajeh.com

   دسترسی های نرم افزار

  • دریافت خبر بوت شدن دستگاه
  • نوشتن بر روی حافظه گوشی
  • اینترنت
  • دریافت حساب‌های کاربری دستگاه
  • خواندن وضعیت گوشی
  • دیدن وضعیت شبکه
  • باز کردن پنجره روی برنامه‌های دیگر
  • لرزش دستگاه
  
۴
  
۴.۵
ahora
۱۳۹۲/۰۴/۰۶
آقا این چرا اینجوریه؟من هم ویکی واژه معین و هم پارسی مان رو خریدم اما برای بروز رسانی دوباره هم باید خریدشون کنم؟!
  
چوزوک
۱۳۹۲/۰۷/۱۶
خیلی خوبه فقط رو گوشیم قات میزنه(البته بعضی اوقات)
  
osama
۱۳۹۴/۱۱/۲۹
خوبه