En
حجم:۸.۵ مگابایت
نسخه: ۱.۰(۱۳۹۳/۰۲/۲۰)
عکس و فیلم
۵
۱
۱۰۰
دانلود
۲ روز
نی نی آلبوم #1
نی نی آلبوم #2
نی نی آلبوم #3
نی نی آلبوم #4
نی نی آلبوم #5

   توضیحات

‏‏دوران کودکی و بالاخص نوزادی از شیرین ترین ادوار زندگی انسان ها است و از آنجایی که اشخاص خود قادر به درک این دوران نیستند، ثبت لحظه لحظه آن به وسیله اطرافیان از اوجب واجبات است.
‏برای این منظور متد های مختلفی طراحی شده که هر یک معایب و محاسن منحصر بفرد خود را دارند. از تهیه یک آلبوم ساده تا استفاده از آلبوم های از پیش طراحی شده یا ذخیره عکس ها در گوشه ای از موبایل و کامپیوتر و...
‏از آنجایی که عکس های امروزی اکثرا توسط گجت های مختلف مثل موبایل و تبلت ها یا دوربین های دیجیتال تهیه می شوند، استفاده از روش آلبوم های سنتی زحمت چاپ تک تک عکس ها را به کار اضافه می کند و تصور کنید هر دفعه که کودکتان عمل جدیدی از خود نشان می دهد که ارزش ثبت کردن دارد مجبور شوید سراغ عکاسی ها بروید و هزینه و وقت زیادی صرف تهیه یک عکس کنید (هزینه خود آلبوم و سختی نگهداری آن هم به کنار!).
‏دسته بندی و نظم دادن به عکس های دیجیتالی هم با گذر زمان می تواند کار را بسیار مشکل کند و اتفاقات غیر منتظره در دنیای وسایل الکترونیک هم امری معمولی است.
‏پس چاره کجاست؟ آیا راهی بینابین می توان یافت که از طرفی نیازی به وجود فیزیکی تصاویر نداشته باشد و از طرف دیگر دسته بندی و نگهداری عکس ها را هم ممکن سازد؟ این سوالی بود که بالاخره توسط این اپلیکیشن برای آن پاسخی خواهید یافت.

‏'نی نی آلبوم' برنامه ایست مخصوص ثبت شیرین ترین لحظات دوران نوزادی و کودکی به بهترین شکل ممکن.

‏دسته بندی صفحات آلبوم به موضوعات مختلفی چون 'من در زایشگاه'، 'آغاز راه رفتن'، 'اتاق من'، 'دوستانم' و.. ده ها موضوع دیگر (کلیه فرآیند های مهم دوران نوزادی و کودکی)
‏طراحی گرافیکی بینظیر و حرفه ای (امری که به ندرت در بین اپلیکیشن های ایرانی توجهی به آن می شود اما از نظر ما لیاقت مخاطب ایرانی چیزی بسیار فراتر از اینهاست)
‏امکان اضافه کردن عکس هم از طریق دوربین (عکس برداری آنی از موقعیت مورد نظر) و هم از طریق گالری برای عکس های از پیش تهیه شده
‏امکان ایجاد چندین آلبوم برای افراد مختلف
‏امکان تهیه عکس کامل از هر صفحه آلبوم و به اشتراک گذاری در کلیه شبکه های اجتماعی
‏وجود راهنمای کامل برای آموزش دقیق کار با برنامه

‏و... تنها بخشی از ویژگی های این برنامه است که امیدواریم بتواند هر مخاطبی با هر سلیقه و سطح انتظاری را شیفته خود کند.

‏مطمئنا در این پروژه بزرگ که ماه ها وقت صرف ساخت و تست کارکرد آن شده (بسیاری از عملکرد های بکار رفته در این را برای اولین در بین اپلیکیشن های فارسی خواهید دید) امکان اشتباه و خطا از طرف ما وجود دارد، ازین رو 24 ساعته در انتظار شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هم از طریق ایمیل و هم نظرات زیر این مطلب هستیم.
‏از هیچ نکته ای دریغ نکنید...
  
۱
  
۵
lumini
۱۳۹۵/۰۱/۰۸
برنامه خوبیه برای ثبت خاطرات قشنگ