خانه بازی رانندگی
Road Drivers: Legacy

Road Drivers: Legacy

راننده جاده

نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی رانندگی
تعداد دانلود۳۰۰ هزار
امتیاز۳.۶۶
تعداد نظرات۵۴۳
سازنده Vart Dader
نسخه۹.۹۸
حجم۵۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۷/۰۶/۱۹
سایر اطلاعاتاین بازی آفلاین است.
‏‏Road Drivers: Legacy
‏ بازی افسانه رانندگان یک بازی زیبا و مهیج برای سیستم عامل اندروید است که در سبک بازی های مسابقه ای بود و توسط یک شرکت ویتنامی ساخته و پرداخته گردیده است.این عنوان از بازی های اندرویدی با خصیصه هایی چون گرافیک اچ دی بسیار بالا وخیره کننده و گیم پلی هیجانی در سطح بازی های برتر در این ژانر توانسته است رضایت بسیاری از علاقه مندان به بازی های مسابقه ای را جلب نموده و مورد تایید بازیکنان حرفه ای شود.
‏در این بازی سطح بالا تری از مسابقات دینامیکی آرکید را به چشم خود خواهید دید. پشت فرمان اتومبیل های اسپرت مسابقه ای که در رویا هایتان می توانید آن ها را داشته باشید،نشسته و در بزرگراه های پر سرعت بازی ساعت ها سرگرم شوید. این بازی در زمره بازی های مسافت سنج و بی پایان قرار می گیرد بدین صورت که باید تا جایی که می توانید در اتوبان ها به پیش بروید و رکورد بالا تری برای خود به ثبت برسانید. در مسیر هایی سریع اسیر به سرعت به پیش بروید و با استفاده از سکه ها و دستاورد هایی که به دست می آورید به آپگرید و شفارشی سازی اتومبیل تان بپردازید.
Some android 8.x bug fixes
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟