خانه برنامه آموزشی
موسسه آموزشی مستار (مشهد)

موسسه آموزشی مستار (مشهد)

نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی آموزشی
تعداد دانلود۲۰۰
سازنده موسسه آموزشی مستار
نسخه۱.۰
حجم۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی۹۶/۰۷/۱۷
‏‏این اپلیکشن ویژه دانش آموزان و مشتریان موسسه آموزشی مستار (مشهد ) می باشد و این نرم افزار به منظور تسهیل در ارائه خدمات غیرحضوری به مشتریان عزیز خانواده مستار است .

‏------
‏مستار چیست ؟ مستار موسسه ای تخصصی در زمینه های آموزشی و امور مربوط به آن است که کار اصلی خود را اوایل سال 1394 با تمرکز بر ریاضی به صورت تخصصی و در تمامی مقاطع تحصیلی آغاز و سپس دامنه ی فعالیت های خود را به دروس مربوط به ریاضی گسترش داد.
‏علاوه بر دپارتمان آموزشی مستار که متشکل از بهترین مدرسین است، دپارتمان روانشناشی از حدود یک سال پیش به این موسسه افزوده شد و در زمینه های مشاوره و برنامه ریزی درسی، اختلالات یادگیری، بیش فعالی و نقص توجه و تمرکز و بطور کلی در تمامی زمینه هایی که بر مسائل درسی دانش آموزان پایه های مختلف، تاثیر گذار است وارد عمل شد.
‏تمرکز اصلی این موسسه بر دروس مبتنی بر یادگیری، مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، املا و ... می باشد و تاکید زیادی بر شخصی کردن روند آموزشی برای هر دانش آموز دارد. به همین منظور در جریان اولیه ی ورود هر دانش آموز و قبل از عضویتش در خانواده مستار، اورا به طور کامل و تخصصی بررسی کرده و در اولین مراجعه به موسسه با انجام تعیین سطح روانشناختی و درسی (به صورت رایگان) نقاط ضعف و قوت وی را در پارامتر های مربوط هر دپارتمان (آموزشی، روانشناسی) مشخص می کند سپس اعضای تیم تمام تلاش خود را در جهت بهبود نقاط ضعف، تقویت نقاط مثبت، شکوفایی استعداد ها و توانایی ها، در زمینه های درسی و غیر درسی به کار خواهند گرفت. در مستار هر یک از والدین با بررسی پتانسیل های موجود در فرزند خود و توصیه های مشاورین می توانند بهترین آینده ی شغلی و تحصیلی را برای آنها رقم بزنند.
‏هدف مستار :
‏1- پیشرفت آموزشی دانش آموزان

‏2- ایجاد فضای شاد و مفرح برای علاقمند کردن دانش آموزان به درس

‏3- از بین بردن ترس ریاضی

‏4- رفع اختلالات یادگیری

‏5- رشد شخصیتی دانش آموزان در کنار آموزش

‏6- آموزش سبک زندگی و مهارت های ده گانه

‏7- شخصی سازی آموزش

‏8-  آگاه کردن والدین در تربیت فرزندانشان

بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟