خانه برنامه عکس و فیلم
LOOKS - Real Makeup Camera

LOOKS - Real Makeup Camera

تعداد دانلود۷ هزار
امتیاز۳.۳
تعداد نظرات۳۱
حجم۴۳ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی عکس و فیلم
سازنده LINE Corporation
‏‏افکت های آرایشی کاملا واقعی
‏با این افکت های میتوانید به آدم دیگری تبدیل شوید! هیچ نیازی هم به مهارت خاصی نیست. با اعمال این افکت ها به هر کدام از عکس هایتان میتوانید آن را به عکسی مناسب برای پروفایل و امثال هم تبدیل کنید.
‏افکت های حجم دهنده به صورت یا موها
‏اگر به تازگی وزن کم کرده اید و صورت تان لاغر شده یا موهایتان را کوتاه کرده یا از دست داده اید میتوانید با افکت های حجم دهنده صورت و موهایتان را در عکس به حالت طبیعی برگردانید. همچنین با این افکت ها میتوانید رنگ آرایش صورت تان را در عکس ها بیشتر کرده و آرایش را غلیظ تر نشان دهید.
‏محصولات برند
‏از بخش LOOKS Brand Filters میتوانید آخرین آرایش های صورت و محصولات آرایشی که برای آن آرایش استفاده شده را ببینید. همچنین میتوانید محصول آرایشی مورد نظر خود را بدون مراجعه به فروشگاه های لوازم آرایشی پیدا کنید.
‏فیلتر ویدیویی سالن های مد
‏شما میتوانید درست مثل سالن های مد راه بروید، در همان حال از خودتان فیلم بگیرید و این فیلتر ویدیویی را به فیلم تان اضافه کنید تا این طور به نظر برسد که در یک سالن مد راه میرفته اید! ظاهر خود را با فیلترهای این اپلیکیشن زیباتر کنید و بعد مثل یک مدل در سالن مد راه بروید!
‏راهنمایی:
‏- غلظت آرایش را به راحتی میتوانید با حرکت انگشت به سمت راست یا چپ صفحه نمایشگر تغییر دهید.
‏- برای اعمال افکت های حجم دهنده صورت، لطیف جلوه دهنده پوست و ابزار تغییر اندازه چشم ها کافی است دکمه 'بیشتر' را در گوشه سمت چپ بالای صفحه لمس کنید.
‏- برای دادن یک رنگ طبیعی به صورت تان، تنظیم بهینه نوردهی و فوکوس روی صورت کافی است فقط صورت تان را در تصویر لمس کنید.
‏- اگر میخواهید چهره تان را در عکس قبل و بعد از اعمال فیلترها ببینید کافی است فقط انگشت تان را برای چند لحظه روی صفحه نمایشگر نگه دارید.
‏- قبل از عکسبرداری از خودتان برای اطمینان از خوب در آمدن عکس از تمیز بودن لنز دوربین گوشی تان اطمینان حاصل کنید.
‏‏1:فیلترهای تقویت کننده جدید بهترین فیلتر را برای مطابقت با سبک آرایش خود پیدا می کنند.
‏تغییر فیلترها با کشیدن چپ یا راست در حالت دوربین.

‏2: تجربه کاربری بهبود یافته و رابطه کاربری را تنظیم کرده تا ویژگی های کلیدی را راحت تر کند، در عین حال ساخت آنها که استفاده قرار می گیرند آسان است.
‏3:ویژگی را بر اساس بازخورد کاربر تنظیم می کند و تمام شدت آرایش را اندازه گیری می کند،
‏ویژگی تنظیم شدت تمام آرایش ها به عقب بازگشته است.
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟