خانه برنامه ابزارهای کاربردی
DataEye | Save Mobile Data

DataEye | Save Mobile Data

تعداد دانلود۲ هزار
امتیاز۴.۱
تعداد نظرات۱۰
حجم۵ مگابایت
نوع برنامه اندرویدی
دسته‌بندی ابزارهای کاربردی
سازنده LotusFlare Inc
‏‏فرض کنید شما حجم مشخصی از اینترنت را از اپراتور تلفن همراه ( ایرانسل رایتل همراه اول و .. ) در اختیار دارید و می خواهید از این مقدار حجم اینترنت خود تنها در برخی نرم افزارها استفاده کنید ( به عنوان مثال نمی خواهید از اینترنت خود برای نرم افزارهای ارتباطی همچون تلگرام و .. بهره ببرید. در این هنگام ما به شما نرم افزار قدرتمند DataEye | Save Mobile Data را پیشنهاد می کنیم. شما به کمک DataEye | Save Mobile Data می توانید اینترنت دستگاهتان را تنها در اختیار برخی از نرم افزارهای نصب شده قرار دهید.
‏مثلا شما می توانید اینترنت خود را در واتس اپ و تلگرام مسدود کنید ( افلاین باشید ) اما در گوگل به سرچ و مرور سایت های مختلف بپردازید. از ویژگی های دیگر نرم افزار DataEye | Save Mobile Data می توان به مدیریت هوشمند و خودکار میزان مصرف اینترنت دستگاه اشاره کرد که به کمک آن می توانید در هزینه های خود صرف جویی کنید.
‏ 
‏برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید DataEye | Save Mobile Data :
‏– جلوگیری از دسترسی نرم افزارهای مختلف به اینرتنت برای کاهش هزینه شما
‏– شما می توانید به تک تک برنامه های نصب شده در دستگاهتان اجازه نصب یا غیر فعال کردن اینترنت را بدهید.
‏– افزایش عمر باتری و صرفه جویی در دستگاه با کاهش مصرف باتری
‏– مدیریت داده های تلفن همراه حتی در حالت رومینگ
‏– رابط کاربری بسیار آسان و روان
Resolve some ANR issues
بخشی از حجم دانلود فایل این برنامه متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این برنامه جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
نصب

با اجرای فایل دریافتی، ابتدا مایکت بر روی دستگاه اندرویدی شما نصب خواهد شد. بلافاصله پس از باز شدن اپلیکیشن مایکت، دانلود خواهد شد.

×

مایکت را بر روی دستگاه خود ندارید؟