استور اندرویدی مایکت: مرجع دانلود ایرانیان
نصب
خانه بازی اکشن
Shadowgun War Games - Online PvP FPS

Shadowgun War Games - Online PvP FPS

نصب در حال دریافت
نسخه۰.۶.۰
آخرین بروزرسانی۱۴۰۰/۰۳/۱۹
تعداد دانلود۴۵ هزار
امتیاز۳.۸
تعداد نظرات۵۸۲
حجم۱.۱ گیگابایت
فایل دیتانصب خودکار
نوع بازی اندرویدی
دسته‌بندی اکشن
سازنده MADFINGER Games
سایر اطلاعاتاین بازی آنلاین است.
‏‏بازی چند منظوره تاکتیکی FPS (تیرانداز اول شخص) با گرافیک برجسته و PvP شدید (پخش در مقابل پخش) 5v5 نبرد. استراتژی خود را برای گرفتن کلاسیک پرچم یا استفاده از اسلحه های مختلف در Team Deathmatch انجام دهید. با داشتن نقشه ها و حالت های چند نفره شدید ، بازی Shadowgun War بهترین تجربه PvP در موبایل است!

ویدئو معرفی بازی

‏رایگان برای بازی با کیفیت FPS CONSOLE
‏تاکتیکی تیرانداز اول شخص تیرانداز با گرافیک برجسته ، کنترل های قابل تنظیم ، به علاوه گفتگوی صوتی و متنی! آسان تیرانداز چند نفره در FPS در دسترس ، که در آن هر کس می تواند جنگ واقعا رقابتی بر روی دستگاه تلفن همراه خود را تجربه کند.
‏نقشه های متحرک و حالت های بازی جالب
‏مبارزه با بازیکنان در سراسر جهان در عرصه ها ، نقشه ها و رویدادهای منحصر به فرد در سراسر Shadowgun Universe.
‏کنترل آسان
‏برای مبتدیان و گیمرهای سخت افزاری سرگرم کننده و در دسترس است چالش های زیادی پیدا می کند. هر کسی می تواند در حالت های بازی Capture the Flag و Team Deathmatch با یکدیگر رقابت کند!
‏قهرمانان و توانایی های منحصر به فرد
‏از Blink و Shield برای بازیکنان دفاعی گرفته تا حالت Berserk برای تاکتیکهای تهاجمی تر. قهرمان خود را با پوست های منحصر به فرد ، عاطفه ها ، جذابیت ها ، برچسب ها و غیره سفارشی کنید.
‏بازی مسابقه ای
‏چند نفره PvP FPS که مهارت و استراتژی را در نبرد پاداش می دهد. تاکتیک های تیم پیروزی در این بازی رایگان برای پخش چند نفره PvP First Person Shooter را تضمین می کند.
‏به روز رسانی ها و متنوع ها
‏به روزرسانی های منظم با ورود قهرمانان جدید هیجان انگیز ، حالت های بازی ، رویدادها ، پوست و عواطف ، انتخاب و پیچیدگی بیشتری را به تجربه بازی Shadowgun War PvP اضافه می کنند. آینده گیم پلی موبایل War Games است!
‏توجه همه بازیکنان! ما دوست داریم نظرات شما را بشنویم تا به ما در بهبود بازی کمک کند. برای ترک بازخورد به اینجا مراجعه کنید: https://support.madfingergames.com/hc/en-us
‏توجه: برای بازی Shadowgun War Games - Online PvP FPS به اینترنت نیاز دارید.
‏© 2019 MADFINGER Games، Shadowgun Games War، Shadowgun Legends، Dead Trigger، Unkelled علائم تجاری مارک های بازی MADFINGER a.s. با بارگیری ، نصب این برنامه ، با سیاست حفظ حریم خصوصی MADFINGER Games و شرایط استفاده موافقت می کنید. برای مشاهده خط مشی رازداری MADFINGER ، لطفاً به آدرس https://www.madfingergames.com/privacy-policy مراجعه کنید و برای شرایط استفاده ، لطفاً به آدرس https://www.madfingergames.com/eula مراجعه کنید.
بخشی از حجم دانلود فایل این بازی متعلق به فایل دیتای آن است که به صورت اتوماتیک دانلود و نصب خواهد شد. این بازی جهت اجرا به این فایل‌های دیتا نیاز دارد که مایکت به صورت اتوماتیک فرآیند نصب آنها را انجام خواهد داد.
The final season of Shadowgun War Games is here. We are extremely grateful for all your support, patience, and passion. To show our appreciation, you will all be gifted 1 000 000 Credits that you can spend on anything you like, such as the new premium 100-tier Season 6 Battle Pass. Thank you once again for playing with us, and we hope we’ll meet again in one of our future projects!

دیگران نصب کرده‌اند

برنامه‌های پیشنهادی

بقیهٔ برنامه‌های این سازنده